Rüya tabiri ara

Rüyada Beyaz Kuş Görmek

Ağustos 1, 2018 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada beyaz kuş görmek, rüyayı gören kişinin hayallerinin gerçekleşeceği anlamına gelir ve hayırlara alamet eder. Temiz haberlere, sürpriz gelişmelere, güzel, olumlu ve iyi gelişmelere tabir edilir. Rüya sahibine umut verecek, yolunu aydınlatacak, kendisini cesaretlendirecek, niyetleri ve amaçları doğrultusunda harekete geçmesine vesile olacak olayların yaşanacağına ve kişinin eğlenceli günler geçireceğine rivayet edilir.

Rüyada Beyaz Kuş Beslemek

Rüya sahibinin yarınlarına dair hedefleri, planları, düşünceleri ve hayalleri, olduğu anlamına gelir. Kişi, geleceği için güzel düşünceler içinde olup, büyük amaçlar taşıyor demektir.

Rüyada Beyaz Kuş Sürüsü Görmek

Rüyayı gören kişinin arka arkaya çok mutluluk verici haberler alacağına, sevineceğine, adeta havalara uçacağına alamet eder. Kısmet, şans ve uğur olarak kabul edilir ve rüya sahibinin bahtının açık olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Beyaz Kuş Tüyü Görmek

Rüyasında beyaz kuş tüyü gören kişi dertlerinden, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulacak, onların yükünü üzerinden atacak ve böylece hafifleyerek, rahat edecek aynı zamanda huzuru bulacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Beyaz Kuş Yakalamak

Rüyayı gören kişinin hayatının fırsatını elde edeceğine işaret eder. Bu önemli fırsatların rüya sahibinin hayatında köklü değişikliklere vesile olacağına ve hayatına hem maddi hem de manevi anlamda büyük değerler katacağına delalet eder.

Rüyada Beyaz Kuş Öldürmek

Rüya sahibinin yapacağı küçük bir dikkatsizlik ya da yanlışlık nedeni ile bir daha kolay kolay ele geçmeyecek kadar özel ve değerli bir şansı kaybedeceği anlamına gelir.

Rüyada Beyaz Kuş Tutmak

Hayallerin gerçekleşmesine, kişinin başarılı olmasına, kafasına koyduğunu elde etmesine, emeklerinin karşılığını görmesine ve bu sayede yüzünün gülmesine işaret eder. Rüya sahibinin çok güzel bir dönem yaşayacağına, bu dönemde hayatının en güzel işlerini yapacağına işaret eder.

 

Rüyada Beyaz Kuş Görmek sayfası 30/08/2020 21:13:46 tarihinde 49137 numarası ile oluşturulmuştur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3065

Rüya Sitesi Linkleri