Rüya tabiri ara

Rüyada Beyaz Köpek Görmek

Mart 15, 2019 - Okuma süresi: 8 dakika

Rüyada beyaz köpek görmek, rüya sahibi için iş yaşamındaki çalışmaları, gerçekleştirdiği projeleri kıskanan, elde ettiği başarılar nedeniyle adeta düşman gibi olan bir kişinin varlığını işaret eder. Kişinin bu kötülüklere karşı kendisini koruması gerekir. Bunların birden fazla olma olasılığı bile bulunmaktadır. Rüya sahibi başarılı biri olduğundan, kendini çekemeyen kişilerin varlığı aslında normal kabul edilmelidir. Bu nedenle gerçek yaşamdaki çevremize karşı dikkatli olmalıyız. Beyaz köpek tarafından ısırıldığını gören kişilerde iş yaşamında bazı kişiler tarafından zarara uğratılmak istenmekte, kendisine karşı bazı oyunlar hazırlanmaktadır. Bu yüzden daha dikkatli olmalarında fayda bulunmaktadır.

Rüyada beyaz köpek yavrusu görülürse, kişinin bereketli bir iş yaşamının olduğuna, hayırlı bir evlat sahibi olunacağına, çocukla birlikte evinde huzur hakim olacağına, kısaca mutluluk sunan bir rüya olarak yorumlanmaktadır. Beyaz köpek sürüsü görüldüğünde, rüya sahibinin yaptıklarının diğer insanlar tarafından sevildiğine, saygı duyulduğuna, başarılı olduğuna işaret eder. Aynı zamanda kişinin iyi giden aile yaşamının başkaları tarafından kıskanıldığına da işarete den bir rüya olarak kabul edilir.

Rüyada beyaz köpek tarafından kovalandığını gören kişi, elde ettiği başarıları ve mutlu yaşamı olduğundan, başka insanlar tarafından engellenmeye çalışılıyordur. Bu nedenle özellikle iş yaşamında bazı sıkıntılar ve sorunlar yaşanabilir. Beyaz köpek gezdirdiğini görmek ise, kişinin çok merhametli olması nedeniyle, aile yaşamında sıkıntı yaşanmasına işaret eder. Kişinin keyfine düşkün olması, eğlenceye fazla zaman ayırması nedeniyle, iş yaşamında devamlı olarak iniş yaşamasına, para kaybının olmasına yorumlanır.

Rüyada beyaz köpeğin saldırısına uğramak, rüya sahibinin iş ve sosyal yaşamında ortaya koyduğu çalışmalarla kazanacaklarına, üst makamlara yükselmeye, kendisinin başarısını çekemeyen kişilerin kötülüklerine maruz kalma şeklinde yorumlanır. Beyaz köpeklerin sayıca fazla olması halinde, dışardan gelecek kötülüklerin ağır olması ya da uzun sürmesi söz konusu olabilir. Köpek tarafından ısırılmak ise, kişinin gördüğü zararın kendisini çok fazla etkilemesi, sonuçlarının ağır olması şeklinde tabir edilir.

Rüyada beyaz köpek görmek, genel olarak rüya sahibinin başarılı olmasına ve bu nedenle başkaları tarafından hedef alınarak zarar görmesine işaret eder. Bu durumda kişilerin gerçek yaşamlarında zarar görmemek için, çevresindeki kişileri değerlendirmesi, bu şekilde kötü niyetli olan kişilere karşı gerekli önlemleri alması tavsiye edilir.

Başka görüşlere göre de zalim bir insana, sıkıntı verici bir olayla karşılaşılacağına, mutsuz edici bir olayla yüz yüze gelineceğine, mutsuz edici bir problemle de yüz yüze gelineceğine yorulmaktadır. Farklı düşünen rüya yorumcuları ise başarısızlıktan sonra kazandığı büyük güce, umudunu yitirdikten sonra hak ettiği hünere, cefa ile birlikte umduğu iyiliğe, cefa çekerek gözlediği daha çok kazanca işarettir.

Rüyada beyaz köpek yavrusu görmek, kişinin iş yaşamındaki başarısını özel yaşmında da yürüteceğine delalet eder. Gören kişi için müjde sayılmış olup, evli kimselerin görmesi evlat sahibi olmasına, eşlerin bu çocukla yuvalarına neşe katacağına rivayet edilmiştir.

Rüyada bir köpeğin saldırdığını görmek düşmanlarının kendisine zararı dokunmayacağına işarettir. Bir köpeğin kendisini ısırdığını ve elbiselerini parçaladığını görmek kendi işinde rakipleri tarafından sıkıştırılarak zarara uğratılacağına işarettir.

Rüyada beyaz köpek saldırması, kişinin mevki makam sahibi olmasını çekemeyen kişilerin kötülüklerine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin çok dikkatli olması gerektiğine, iş yaşamında ani ve düşüncesiz kararlar almaması gerektiğine yorumlanır.Rüyada beyaz köpek kovalaması, kişinin art niyetli insanlar yüzünden sık sık sorunlar yaşamasına, iş yaşamında engeller ile karşılaşmasına, uzun bir müddet bunlar ile uğraşmak zorunda kalmasına rivayet edilmiştir.

Rüyada beyaz köpek sürüsü görmek, kişinin yaşamındaki başarılarını hazmedemeyen haset kişilere delalet eder. Bu rüyayı görenlerin aile yaşantısı olsun, iş yaşamındaki büyümesi olsun kıskançlıklara maruz kalacağına, her fırsatta ayağını kaydırmak isteyenlerin olmasına yorumlanır.

Bir köpeğin ellerini yaladığını ve havladığı görmek rakiplerinin onunla anlaşmaya varmak istediğini işaret eder.

Köpeğin emzirdiğini görmek çocukları varsa onlardan hayır göreceğine bekar ise helal süt emmiş biriyle evleneceğine işarettir. Rüyada dişi köpeği erkek köpeği kovaladığını görmek bir kadının şerrine uğradığını ve etrafında ki insanlara rezil edeceğine işarettir. Rüyada kendisinin köpek olduğunu görmek başkalarına karşı kibirli davrandığına işarettir. Rüyada köpeği kesip etini yiyen insan eline haram mal geçeceğine işaret eder. Rüyada evde süs köpeği beslemek eşiyle arasının iyi olmadığına işaret eder. Rüyada köpek sütü içtiğini görmek düşmanının olduğunu ve ondan çekindiğine işaret eder.

Kişi rüyasında beyaz köpek görmüşse, kişinin tanımadığı kişiler içinde olan bir düşmana yorumlanır. Ayrıca iş çevresinde kıskananların ve zarar vermek isteyenlerin olduğunu herşeye karşılık kişinin iş hayatında başarılı olcağını helala bir kazaç sağlayacağına yorumlanır.

İslami Yorumcular ise rüyada beyaz köpek görmeyi: İş hayatında başarılı olur, kıskananları ve çekemeyenleri işlerini bozmak isteyen düşmanlarının olacağına yorumlanır. demişlerdir.

İmamı Nablusi‘ nin yorumu ise : Rüyasında köpeğin beyazını gören, etrafında bilmediği tanımadığı düşmanlarının olduğuna, bu düşmanların kendilerini saklayacağına alamettir.

Rüya sahibine düşman olan kimselerin düşman olmaktan, kişiye zara vermekten vazgeçeceklerine zaman geçtikçe, kinlerinin azalacağına yorumlanır. Ancak bazı rüya yorumcularına göre: rüyada görülen yavru beyaz köpek yeni bir arkadaşa, dostluğa yorumlanır.

Rüyada Beyaz bir köpek sevmek yorumu, Rüya sahibi kişi için: zarar etmesini isteyen birinin kötü düşüncelerinden vazgeçeceğine kötü düşüncelerinden pişmanlık duyacağına yorumlanacağına. Aynı zamanda rüya sahibinin herhangi bir zarar görmeyeceği ile tabir edilir.

Rüya sahibi için: Ikisini dost gördüğü biri tarafından zarara uğratılmaya yaptığı işten para kazanacağına yorumlanır. Fakat bu rüya farklı rüya tabirlerine göre beyaz bir köpek tarafından ısırıldığını gören kadınlar için yakın bir komşusu ile veya bir kadın ile kavga edeceğine, Rüyayı gören erkek ise bir arkadaşına arasının açılacağına yorumlanır.

Rüya sahibi için bu rüya beklediği bir şeyi elde edemeden ertelenmesine ya da çok sevdiği birinden ayrılmasına ve maddi olarak zara edeceği bir işlem farkında olmadan kurtulacağına yorumlanır. Bazı Rüya yorumcuları ise Bu rüyayı bir seyahate çıkmak olarak yorumlanmıştır.

Beyaz köpek gezdirmek Rüya sahibi için makamı yüksek şanslı bir kişi olarak yorumlanır, hiçbir şeyi kendine dert etmeyen Zevki sefa Sıla Düzgün biri olacağına yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5764