Rüya tabiri ara

Cover Image

Beyaz Kedi

Mayıs 21, 2017 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada beyaz kedi görmek, ailenizle olan sorunlarınıza, tatsız olaylarla karşı karşıya kalmaya  yorumlanır. Rüyasında beyaz kedi gören kimse iş hayatında bir çok başarısızlığa sebep vererek ailesini ve sevdiklerini hüsrana uğratır. Rüyada beyaz kedi görmek, aynı zaman da sıkıntılara göğüs gelmeye, iradeli yapıya sahip olmaya, elde edilen başarılara yorumlanır. Ünlü rüya alimlerimize göre rüyada beyaz kedi görmek ise, inanç yoksunu kötü niyetli kimselere el açmaya, onlardan medet ummaya, kişilerin oyunlarına boyun eğmeye  yorumlanır.

Rüyada Beyaz Kedi Görmek Ne Demek?

Rüyada beyaz kedi görmek, beyaz kedi rüyası diğer kedi ifadeleriyle aynı anlamı içerip kişi için kötülüğe ve şerre delalet eder. Kişi rüyasında beyaz kediyi ne şekilde görürse görsün bu kişinin yaşayacağı sıkıntılara delalettir. Rüyada beyaz kedi görmek, başka bir değişle kendinize yakın bildiğiniz akrabalarınızla sorunlar yaşayarak ikilemlerin ortasında kalacağına yorumlanır.

Rüyada Beyaz Kedi Sevmek

Rüyada beyaz kedi sevmek; kişinin çevresinde dostluk kurduğu kötü niyetli kimselerin varlığına yorumlanır. Rüyasında beyaz kedi seven kimse, kendi elleriyle düşmanlarına fırsat doğurarak ileriye dönük yaşayacağı sıkıntılara öncülük yapmış olur. Bu rüya aynı zaman da başarısızlığa toplumda dışlanmaya, hor görülmeye tabir edilir.

Rüyada Beyaz Kedi Beslemek

Rüyada beyaz kedi beslemek; kişi için doğacak olan düşmanlara gelecek olan zorlu hayata tabir edilir. Rüyasında kedi besleyen kimse kendi elleriyle kötü niyetli kimselere malzeme olur. Bu kimseler yapılan kötülüklerden ders almayarak kendisini ve ailesini her daim zor durumda bırakır.

Rüyada Beyaz Kedi Kovalamak

Rüyada beyaz kedi kovalamak; kişi için hayra delalet edilen bu rüya düşmanlarını bertaraf etmesine, özgürlüğe koşmasına yorumlanır. Rüyasında beyaz kedi kovalayan kimse elindeki fırsatları değerlendirerek düşmanlarını bozguna uğratır. Kimi alimler görülen bu rüya hakkında özgürlüğe açılan en güzel yol şeklinde ifade ederler.

Rüyada Beyaz Kedi Tırmalaması Görmek

Rüyada beyaz kedi tırmalaması görmek; kişinin iş hayatı ve aile hayatında sorunlar yaşayarak sıkıntıya düşeceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler dik başlı, aklının estiğini yapan, hayata at gözüyle bakan pasif kimselerdir. Rüyada görülen kedi tırmalaması ifadesi aynı zaman da, kötü niyetli bir kadınla hayatınızı birleştirmeye gelecek olan kötülüklere işaret edilir.

Rüyada Beyaz Kedi Isırması Görmek

Rüyada beyaz kedi ısırması görmek; düşmanlarınızdan gelecek olan saldırılara delalet eder. Kişi için görülen bu rüya uyarı niteliği taşıyıp attığı her adıma dikkat etmesi şeklinde ifade edilir. Rüyada beyaz kedi ısırması görmek, bazen de elinizdeki mal varlığını kaybetmeye, sıfırı tüketmeye, kötü dostluklara yorumlanır.

Rüyada Beyaz Kedi Yavrusu Görmek

Rüyada beyaz kedi yavrusu görmek; kişinin iş hayatında başarısızlığa sebep verecek hatalara yer vererek sıkıntıya düşeceğine yorumlanır. Rüya sahibi için kayıplara sebep verilen bu rüya elde ettiğiniz mal varlığınızın kısa sürede yok olacağına işaret edilir. Rüyada beyaz kedi yavrusu görmek, bazen de hayırsız evlada, kötü niyetli akrabalara, fesatlığa tabir edilir.

Rüyada Beyaz Kedi Yavrusu Sevmek

Rüyada beyaz kedi yavrusu sevmek; rüyanın tam tersine olumsuz şekilde tabir edilir. Kişinin rüyasında beyaz kedi sevmesi sevdiği bir yakınını kısa zaman da kaybedeceğine işaret eder. Rüyada kedi seven kimse, farkında olmayarak çevresindeki insanların zarar görmelerine sebep verecek kişileri zor duruma sokacaktır.

Rüyada Beyaz Kedi Görmek Alimlerin Açıklamaları?

İhya Yorumu; rüyada beyaz kedi görmek, kötü niyetli, ehli hırsız kimselere yorumlanır. Rüyanızda hanenize kedi girdiğini görmeniz hanenize sızak olan kötü niyetli düşmana ya da hırsıza tabir edilir.

İmamı Nablusi Yorumu; rüyada beyaz kedi görmek, ikiyüzlü kimselere, düşmanlarınızın çokluğuna, sizi bekleyen sıkıntılara tabir edilir. Bu rüya bazen de cömert kar kimselere, sadık dosta delalet eder.

Diyanet Yorumu; rüyada beyaz kedi görmek, rüyada görülen kedi sembolü birden fazla şekilde ifade edilmiştir. Bunlar; hırsızlık, hastalık, düşmanlık, husumet şeklinde anlam taşırlar. Rüyada kedi görmek, bazen de hizmetçiye, vefakar dosta anlam içerir.

İslami Yorumu; rüyada beyaz kedi görmek, hane içi yaşayacağınız hastalıklara, düşmanlarınızdan zarar görmeye, elinizdeki güzellikleri kaybetmeye işaret edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

983