Rüya tabiri ara

Rüyada Beyaz Kapı Görmek

Mart 27, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Beyaz Kapı Görmek, Rüyada beyaz kapı gören kişi, kolay geçime, hoş sohbete, aile saadetine, huzurlu ve sıcak bir yuva sahibi olmaya ve hayatını mutlu bir ev yaşamında geçirmeye delalet eder. Rüyayı gören kişi için şans olarak rivayet edilir. Rüyayı gören bu kişinin babasının, annesinin, eşinin ve çocuklarının kendisinden razı olacağı kadar güzel huylu, dürüst, anlayışlı, güvenilir, sevecen ve genel olarak çok iyi bir insan olduğu yorumu yapılır ve bu görülen rüya daha çok kişinin ev yaşantısı üzerinden yorumlanır. Rüyada beyaz kapı görmenin başka seçenekleri de bulunmaktadır. Bunlar;

Rüyada Beyaz Kapı Sildiğini Görmek; Rüyayı gören kişinin, aile içinde yaşanan kırgınlıkların, küslüklerin ve kötü günlerin geride bırakılması için büyük bir adım atılacağına ve yeni kararlar alma girişiminde bulunacağına rivayet edilir. Rüya sahibi, geçmişi arkasında bırakarak ailesi ile yeni bir hayata adım atmak için harekete geçecektir şeklinde yorumlanır.

Rüyada Beyaz Kapı Açtığını Görmek; Rüyayı gören kişinin kısmet kapılarını açacağına ve bu sayede yaşamının o dönüm noktasından sonra artık hep iyiye doğru gideceğine, hayallerinin, arzu ettiklerinin bir bir gerçekleşeceğine, ruhunun şifaya kavuşacağına ve başarılarının da gün geçtikçe artacağına rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin muradına erecek şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Beyaz Kapı Taşıdığını Görmek; Rüyayı gören kişinin gelecekle ilgili taşıdığı umutlara delalet eder. Rüya sahibinin gelecekle ilgili iyi, hayırlı, güzel ve temiz niyetler beslediği, attığı her adımda bir sonraki adımın daha güzel ve iyi olması için çaba sarf ettiği ve en büyük istediğinin de ailesini rahat ettirmek olduğu rivayet edilir.

Rüyada Beyaz Boyalı Kapı Görmek; Rüyayı gören kişi rüyasında beyaz boyalı kapı görse eğer güzel bir haber alacağına işaret eder. Hayırlı bir rüya olarak yorumlanır.

Rüyada Beyaz Kapıdan Girdiğini Görmek; Rüyayı gören kişi hastalıklarına ilaç, yaralarına ve dertlerine derman, sıkıntılarına, sorunlarına ve problemlerine, çaresizliklerine çareler bulacağına işaret eder. Rüya sahibinin, sıkıntılarının sonrasında mutluluğun ve huzurun anahtarına sahip olacağına yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1521