Rüya tabiri ara

Rüyada Beyaz Gömlek Giymek

Nisan 12, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada beyaz gömlek giymek rüya sahibinin dini ibadetlerine işaret etmektedir. Bu kişilerin dini anlamda iyi biri olduğuna, gelecek müjdeli haberlere, huzurlu ve mutlu olmaya, çevresinde saygın biri olduğuna, huzurlu ve mutlu olmaya, mertebesinin yükselmesine, geleceğin daha güzel olmasına yorumlanır. Bazı yorumcular bunu ayetlerin ve hadislerin ışığında, kadın ve erkeğin evlenmesi şeklinde yorumlar. Kadının beyaz gömlek giymesi hayırlı bir erkekle evlenmeye, erkek içinde hayırlı bir kadınla evliliğe yorumlanır. Beyaz gömleğin yırtılması eşle tartışmaya girmeye, dikişlerden açılan gömlek eşle hatırı sayılır şekilde ters düşmeye yorumlanır.

Rüyada beyaz gömlek giyen birisini görmek, kişinin yaşamında kısa sürede gerçekleşecek değişimlere yorumlanır. Bunlar kişinin maddi olarak rahatlaması, manevi olarak huzura ermesi şeklinde gelişebilir. Bu kişiyi tanımıyor ya da fazla yakın değilseniz, sizin yaşamınızda da aynı değişimler olabilir. Genel olarak iyi olarak yorumlanan bu rüya, kişiye müjdeli haberleri işaret eder.

Rüyada kolsuz beyaz gömlek giyilmesi, rüya sahibinin maddi sıkıntıları var şeklinde tabir edilir. Fakat kişinin dini bütün olduğunu gösterir. Yakası yırtık beyaz gömlek giymek ise, elindeki maddi kaynakları kaybetmiş, yoksullaşmış birisi haline gelineceğini işret eder. Kişinin işlerinin bozulmasına, borçlarının artmasına, geçimini yapmakta zorlanmasına işarete der.

Rüyada birden fazla beyaz gömlek görmek, bunların arasından seçerek giymek, kişinin dünya ve ahirette mutlu olacağı anlamına gelmektedir. Dini bütün olmaya, hayırlı ameller işlemeye işarettir. Çok hayırlı bir rüya olarak kabul edilmektedir. Kişinin birden fazla seçeneği olmakta, amelleri onun için hayırlı olanlardan gerçekleşmektedir.

Rüyada kirli ve yırtık beyaz gömlek giymek, kişi için pek hayırlı kabul edilmez. Bu fakirlikle, işlerin bozulmasıyla, çevrede bulunan kişiler tarafından hor görülmeye, borçların artmasına, bunları ödemeyecek hale gelmeye, kederli ve sıkıntılı olmaya tabir edilir. Bu rüyalar kişiye fazla miktar para kaybına, zor duruma düşmeye işaret eder.

Rüyada beyaz gömlek giymek, genel olarak kişinin dini vecibelerini yerine getirmiş olmasına, kendine ve çevresine hayırlı biri olduğuna tabir edilir. Ancak beyaz gömleğin kirli olması, temiz olması, yırtık olması, sayıca fazla olması gibi etkenlerde farklı yorumlar getirilmektedir. Bu nedenle rüyanın bütün olarak yorumlanması gerekir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4840