Rüya tabiri ara

Rüyada Beyaz Fare Görmek

Nisan 20, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada beyaz fare görmek, rüya sahibi için hayırlı kabul edilmediği gibi, iyi şeylerin haberini vermeyen bir rüyadır. Yaşamının sıkıntılı geçmesine, rahat bir gün görmemeye, hastalığa, üzüntüye ve yaşamı boyunca çile çekmeye işaret eder. Bu rüya genellikle rüya sahibi için uğursuzluk olarak tabir edilir. Kişiyi korku dolu, çekilmez kötü günler beklemektedir. Yaşamın çekilmez hale gelmesine delalet eder. Rüyada beyaz fareyi yakalamak, kişi için çevresinde dost görünen, gerçekte samimiyetsiz ve kötü niyetli olan kişilere yorumlanır. Rüya sahibinin bunlara önlem almasına, olası tehlikeler için gereken her şeyi yapmasına ve oluşabilecek zararları baştan önlemeye işaret eder. Beyaz fare kişinin arkasından konuşan, dedikodusu eksik olmayan kişileri temsil eder. Bu yüzden gerçek yaşamınızda biraz daha seçici olmalı, dost görünen düşmanlardan kendinizi sakınmalısınız.

Rüyada beyaz fare yenmesi, rüya sahibinin bilerek olmasa bile, dolaylı şekilde haramın içine gireceğine işaret eder. Bu kişiler kendileri yapmasa bile, başkalarının helal olmayan yoldan kazandığı mal ya da paradan nasiplenecek. Haram olan her türlü şeyden uzak kalabilmek için, çevremizde olan kişileri bile doğru seçmelisiniz. Özellikle iş girişimlerinde bulunacağınız kişi ya da kurumların araştırmasını ihmal etmemelisiniz.

Rüyada beyaz fare öldürmek, kişinin iş ve eğitim yaşamında çıkan engelleri aşabileceğine, her türlü sorunun üstesinden gelebileceğine yorumlanır. Çevresinde dost gibi görünen, dedikodu yapan kişileri bile tespit edecekler, her işte başarıyı yakalayacaklar. Kişinin bundan sonraki yaşamında her türlü soruna hazırlıklı olması gerekir. Eğer kendisi çaba gösterirse, bu sorunlardan daha kolay kurtulabilir.

Rüyada beyaz fare ısırması, rüya sahibinin çok büyük kötülüklere maruz kalması anlamına gelir. Bu kişinin planlarını engellemeye çalışan, hakkında kötü şeyler planlayan, çevresine çok yakın kişilere dikkat etmesi gerekir, Beyaz fare beslemek, iş yaşamındaki başarıların istendiği gibi olmamasına, kişinin bu nedenle saygı görmemesine ve çevresi tarafından sevilmemesine işaret eder. Beyaz fare sevmek, rüya sahibinin düşmanlarını haberi olmadan koruduğuna işaret eder. Kişi iyi niyetli olmasının zararlarını görebilir. Bu yüzden rüyasının verdiği işaretlere dikkat etmelidir.

Rüyada beyaz fare görmek, genel olarak rüya sahibi için şanssız gelişmelerin olacağını işaret eder. Kişinin sıkıntılı bir yaşamı olacağına tabir edilir. Ancak rüya sahibi zorluklara göğüs gerebilirse, başarıya ulaşabilir. Bu rüyayı gören kişiler başlarına kötü olayların gelmesine her zaman hazırlıklı olmalıdır. Beyaz farenin yakalanması, kişinin daha sonradan tanışmaktan pişmanlık duyacağı bir kadınla ilişkiye başlamasına işaret eder. Bu rüya bazı yorumcular tarafından kişinin bahtının açıklığıyla da yorumlanır.

Bu rüyalar kişinin endişelerinin bulunduğunu, ancak bunların sadece birer kuruntu olduğunu anlatır. Beyaz farenin ölü olması, rüya sahibinin güçlü ve zalim bir düşmanı olduğunu, ancak kötülüğü dokunmadan bundan kurtulacağını işaret eder. Bu düşmanların zamanında fark edilerek, zararsız hale getirilmesine yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5343