Rüya tabiri ara

Rüyada Beyaz Çarşaf Görmek

Mart 15, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada beyaz çarşaf görmek genel olarak asil, iyi eğitim almış, hayatını başarılı ve övgü dolu çalışmalar ve işlerle geçirmiş, düzgün şahsiyetli, makam ve kariyer sahibi kişilere işaret etmektedir.Rüyada beyaz çarşaf asmak bu rüyayı gören kimselerin her geçen gün kendine yeni bir şeyler katmak için uğraşan, elindeki başarılardan oldukça fazlasını elde etmek için yapılacak çalışmalara hep en iyisini elde etmek için güzel hedefleri olacağına ve en güzelini kendine layık görülmesine tabir edilmektedir.

Rüyasında beyaz çarşafı gören kimseler yapacakları işlerde azimli, hırslı ve çalışkan olmaları sayesinde iyi yerlere gelecekleri işaret edilmektedir. Rüyayı gören kimsenin inandığı işleri doğru bir şekilde yapınca emin adımlar atarak iyi bir noktaya gelmeleri müjdelenmektedir.

Rüyada beyaz bir çarşaf diktiğini gören kimse zorlukların ve korkuların üzerine cesurca giderek güç sahibi olacağı, maddi anlamda yükselerek emeklerin karşılığını da verimli bir şekilde alacağı işaret edilmektedir. Bu rüyayı gören kimseler hayallerinden vazgeçmeden umutlarına sıkı sıkı sarılarak yaşama karşı heyecan dolu olacakları da tabir edilmektedir.

Rüyasında beyaz çarşaf serdiğini gören kimse içinde kişinin yaşadığı yerden kısa sürede olsa ayrılacağına, mekan değiştirerek zamanının bir bölümünün başka bir semtte geçireceği işaret edilmektedir.

Rüyasında bembeyaz bir çarşafı ütülediğini gören kimse için de kişinin gerçek hayatta aklında yapmayı planladığı hedefleri olduğuna ve bu hedefleri gerçekleştirmek için doğru yola koyulacağı ve başarılı olacağı tabir edilmektedir. İşini gerçekleştirmek için gerekli olan tüm doneler tamamlanmış sadece kişi tarafından atağa kalkmak beklenmektedir.

Kişinin rüyasında beyaz çarşaf astığını görmesi sakin, akıllı, stratejik ve planlı davranarak kalkışacağı işte oldukça başarılı olacağı herkesi bir adım geçerek yükseleceğine alamet etmektedir. Rüyayı gören kişinin önemli işlerde başarılı olarak üst mevkilerden takdir ve beğeni toplayacağı, terfi edeceği bildirilmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4833