Rüya tabiri ara

Rüyada Beyaz Bez Görmek

Kasım 24, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyasında beyaz bez gören kişi, yakınında bulunan birisi için istemeden de olsa yalan söyleyecek demektir.  Kişi bu yalanı uzun bir süre saklamak zorunda kalacak ancak vicdanı el vermediği için rahatsızlık duyacaktır. Rüyada beyaz bez görmek, kişinin aile içindeki sorunları halledeceğine ve ailesi ile iletişimini düzelteceğine işarettir.

Bir başka yorumda beyaz bez gören kişinin hayırlı bir kız evlâdı olacaktır. Rüyayı gören kişi ailesi ve evlâtları ile ilgili hiçbir zaman sıkıntı çekmeyecektir.

Rüyada beyaz bez gören kişi, düzenli bir hayata kavuşacaktır. Aile hayatında ve özel hayatında sıkıntı çekmeyecek demektir. Ayrıca kişi çalıştığı işyerinde yükselecek ve iyi bir mevkie gelecek demektir.

Rüyada Beyaz Bez Almak

Rüyasında beyaz bez aldığını gören kişi, ailesi ve arkadaşları ile arasında olan sorunları çözecek demektir. Onlara alacağı küçük hediyelerle gönüllerini alacak ve arasını düzeltecek demektir.

Ayrıca bu rüyayı gören kişi, daha önceden söylediği yalandan dolayı vicdan azabı duyacak ve söylediği yalanı açıklamak zorunda kalacaktır. Rüyayı gören kişi hatalarından ders alacak ve daha düzgün yaşamaya çalışacaktır.

Rüyada Beyaz Bez Yırtmak

Rüyasında bez yırttığını gören kişi, hayatının ilerleyen dönemlerinde sıklıkla suistimale uğrayacak demektir. Kişinin işinden kaynaklanan geliri azalacak ve parasının bereketi gidecektir. Aynı zamanda kişi ailesi ile maddi konularda tartışmaya girecektir. Kişinin aile huzuru kaçacak ve boşanmaya kadar giden bir süreç yaşayacaktır.

Rüya gören kişiye bir uyarı niteliğindedir. Rüyayı gören kişi, arkadaşlık kurduğu insanlara dikkat etmesi ve ilişkilerini sağlam temellere kurması gerekir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4498

Rüya Sitesi Linkleri