Rüya tabiri ara

Rüyada Beyaz Ayakkabı Giymek

Nisan 17, 2017 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada beyaz ayakkabı giymenin şanssızlık getireceği kabul edilir; rüya sahibinin hayatında zorluklarla karşılaşacağına, bu nedenle meslek hayatında başarısızlığa uğrayacağına ve bu olumsuzluğun tüm hayatını etkileyeceğini gösterir. Rüyada görülen beyaz ayakkabı borcun, hastalığın, geçim sıkıntısının, hayal kırıklığının, umutsuzluğa kapılmanın, yaşamdan elini eteğini çekmenin, düşünceli, üzgün ve mutsuz olmanın simgesidir.

Rüyada Beyaz Ayakkabı Giydiğini Görmek


Bu rüyayı görenin düşüncesizce atacağı adımlarla zarar edeceğini, gelirinin azalacağını, moralinin ve motivasyonunun eksileceğini ve bunun da kendisine başarısızlık ve yenilgi getireceğini gösterir.

Rüyada Beyaz Spor Ayakkabı Giymek


Rüyada görülen beyaz spor ayakkabı, rahatlığa, ferahlığa, esenliğe, gönül hoşluğu içinde olmaya, huzur içinde yaşamaya, kafa karışıklığından, karamsarlıktan; kişinin sorunlarından kurtulmasına, karamsar düşüncelerden arındırmasına rivayet edilir.

Rüyada Beyaz Topuklu Ayakkabı Giymek


Eğer bir kişi rüyasında beyaz topuklu ayakkabı giyiyorsa, bu kişinin rüyası, kendisinin dış görünüşüne, estetiğe ve kişisel bakımına çok değer verdiğini gösterir. Rüya sahibinin, kendine olan sevgisi, saygısı ve özgüveni nedeniyle her zaman temiz ve bakımlı olmaya çalıştığına işaret eder.

Rüyada Beyaz Ayakkabı Satın Almak


Beyaz ayakkabı satın almak hayra kavuşmak olarak yorumlanır. Bu rüyayı gören kişinin yaşamında olumlu ve yeni değişiklikler olacağı, rüya sahibinin işlerinin düzeleceği, amaçlarına ulaşacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Beyaz Ayakkabı Yıkamak


Rüyasında beyaz ayakkabı yıkayan kişinin o andaki durumunun kendisine yetmediğini ve bu kişinin daha iyi yerlere gelmek için uğraştığını gösterir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1317

Rüya Sitesi Linkleri