Rüya tabiri ara

Rüyada Beyaz Arabaya Binmek

Rüyada beyaz arabaya binmek;rüya sahibinin hayıra iyiliğe ve güzelliğe doğru yapacağı bir yolculuk olduğuna işarettir.Yolculuk yapacağı yol, öylesine güzel bir yoldur ki, kişiyi istediği mutluluğa kavuşacağına, yaşanılan bütün mutsuzlukların unutulma...

Rüyada beyaz arabaya binmek;rüya sahibinin hayıra iyiliğe ve güzelliğe doğru yapacağı bir yolculuk olduğuna işarettir.Yolculuk yapacağı yol, öylesine güzel bir yoldur ki, kişiyi istediği mutluluğa kavuşacağına, yaşanılan bütün mutsuzlukların unutulmasına destek olacaktır. Rüyasında beyaz arabaya binen kimse kötü huylarından kurtularak daha iyi, daha dürüst bir insan olma yolunda ilerler.Arkadaş çevresini de değiştirip bambaşka yeni arkadaşlar ile kendisine yeni temiz bir çevre ve arkadaşlıklar kurar. Rüya sahibinin hayatında genel anlamda her yönüyle iyi doğru değişir.

Rüyada beyaz arabayla gezmek;rüyayı gören kişinin sağlıklı, huzurlu zevk ve sefa içinde geçecek bir dönemin kişiyi beklediği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin yaşadığı bu dönem, kişiyi adeta sarhoş ederek fazlasıyla mutlu etmeye yetecektir. Bazı rüya yorumcularına göre daha sonradan gelecek kötü talihin de kişiyi beklediği söylenmiştir.Rüyayı gören kişi eskisine göre daha umursamaz, daha keyfine düşkün, zevke, sefaya düşkün bir tavır takınarak yaşayacağı yaşayacağı belirtilmiştir.Analistlere göre rüyasında beyaz arabayla gezen kişi, keyfine sefasına düşkünlüğünden ötürü insanlar tarafından da eleştiri alarak toplum dışına itilebilir.

Rüyada beyaz arabaya çarpmak;rüya sahibinin beyaz arabaya çarptığını gören kişi, önüne gelen kısmeti, fırsatları elinin tersiyle itecek demektir. Kendisini beğenmesi, böbürlenmesi sebebiyle kendi iyiliği için çalışan ve uğraşan insanları görmekte başarısız olan bu kimse, yaptığı eylemleri bir mantık doğrultusuna yerleştiremeyecek.Bu nedenden dolayı kişinin işleri rast gitmeyecektir. Rüyayı gören kişinin mevcut sıkıntıları da büyüyüp, dallanıp budaklanabilir.

Rüyada beyaz araba sürmek;kişinin aniden gelecek maddi bolluğun ve servetin işarettir.Rüyayı gören kişinin her anlamda kötü talihi tersine dönerek düzelecektir ve rüyayı gören kimse, yaşadıklarının gerçek olduğuna bile inanmakta güçlük çekecektir.
Rüyada beyaz araba satın almak; rüya sahibinin doğru tercihler ile kariyerinde, iş hayatında, özel hayatında ileride söz ettirecek biri olmayı başaracaktır.