Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada Beslediğini Görmek

Ekim 8, 2014 - Okuma süresi: ~1 dakika

Rüyada çocuklarınızı beslediğinizi görmek, hayatta sizi himaye edenlerin gittikçe artacağına ve hiçbir zaman sırtınızın yere gelmeyeceğine yorumlanır, bir hayvan beslediğini­zi görmek, hayatta bir defaya mahsus olmak üzere elinize fazla miktarda bir para geçeceğine işarettir.

Rüyasında beslenme saatinde çocuklarını besledi­ğini görmek, rüya sahibini himaye edip koruyan kişilerin çoğalacağına ve hayatta bu konuda hiç bir sıkıntı görme­yeceğine işaret eder.

Rüyasında elinde herhangi bir hayvanı beslediğini gör­mek, rüya sahibinin eline bol miktarda para geçeceğine ve bu paranın değerini bilerek boş yere harcamaması gerek­tiğine işarettir. Bu rüya bir çeşit uyarıdır. Elindeki paranın kıymetini ve değerini bilmezse, sonra sıkıntı çekeceğine veya sıkıntıya ve darlığa düşeceğine işaret uyarısı vardır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1598