Rüya tabiri ara

Rüyada Bekar Birinin Çocuğu Olduğunu Görmek

Mart 28, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Bekar Birinin Çocuğu Olduğunu Görmek, beklenmeyen bir sürprizle karşılaşmak, bolluk ve bereket anlamlarına gelir. Kişi hiç ummadığı yerden bir kazanç elde edebilir. Sevinçli bir haber alabilir. İş yerinde terfi alabilir ya da kıdem atlayabilir. Bekar kişinin aile halkından olması hane içinde mutlu bir olayın yaşanacağına delalet eder.Ayrıca rüyada bekar birinin çocuğu olduğunu görmek yeni sorumlulukların da ifadesi olabilir. İş yerindeki kıdem artışıyla birlikte artacak iş yükü buna örnek olabilir.

Rüyada bekar kişinin çocuğu temiz, güleç yüzlü, sağlıklı ise çok yorulmadan ulaşılan kazanç anlamına gelir. Fakat çocuğun bakımsız, kirli ya da huzursuz olması kazancın kişiyi yoracağı anlamına gelir. Kişi istemediği ağır bir sorumluluk almak zorunda kalabilir. Yardım almadan bir sorunu tek başına çözmesi gerekebilir. İstenmeyen çocuk esaret, borç yükü, üzüntülü bir haber ve yorgunluk olarak yorumlanmaktadır. Bu yüzden rüyada bekar kişinin çocuğu isteyip istemediği de rüyaya etki eder.

Rüyada bekar birinin çocuğu olduğuna sevinmek sosyal ya da ekonomik alanda yeni kapılan açılacağını müjdeler. Yeni kısmetler olarak yorumlanır. Çocuğun büyük olması aynı zamanda kendi ayakları üzerinde durabiliyor olması da rüyada önemlidir. Çocuk ne kadar büyükse elde edilen kazanç da o kadar büyük olur.

Sosyal ortamlarda da değişmeler yaşanabileceğini, arkadaş çevresine yeni bir kişinin katılabileceğini ifade eder. Yeni dostluklar, karşılıklı anlayışa dayanan birliktelikler, iş yerine yeni gelen biri, beklemediğiniz birinin hayatına giren sevgili, ortamınız içinde hiç beklemediğiniz birinin öne çıkan hareketleri de bu rüya içinde yorumlanabilir. Yakın çevreniz içinde risk almaya çalışan, kendinden büyük sorumlulukların altına giren bir tanıdık da sizin takdirinizi kazanacak olabilir. Ya da sizi şaşırtabilir.