Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada Bebek Sevmek Ne demektir? İslami Tabiri

Ocak 13, 2017 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada bebek sevdiğini gören kişinin duygusal anlamda sevgiye aç olduğu anlamına gelmektedir. Uzun süredir ailesinden ya da sevdiği kişiden uzak olmasından dolayı sıkıntılı ve sevgiye aç dönemler geçirdiğine işarettir. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin iş ve eğitim hayatında kurduğu hayallerin yarım kalıp gerçekleştiremeyeceğine işarettir.

Rüyada Sarışın Bebek Sevmek

Aydınlık günlere kavuşacağına işaret ettiği gibi, çocuk sahibi olmak isteyenlerin de kız çocuğa sahip olacağını müjdeler. Sarışın bebek seven kişilerin işleri rast gider.

Kurduğu hayalleri gerçekleşir ve muradına erer. Kendisinin olduğu gibi aile bireylerini de mutlu eden girişimlerde bulunur ve girdiği bütün işlerde başıyla çıkar. Sabırla ve azim ederek bütün zorlukları yener.

Rüyada Erkek Bebek Sevmek

Erkek bebek seven kişi bulunduğu makamın hakkını verir ve kendisine verilen işte herkesin beğenisini kazanacak başarılar gösterir.

Gören kişinin nazardan korunacağına da işaret eden rüya, yaşanacak olan heyecanlı, mutlu günlerin, macera dolu zamanların ve gittiği yolculuklardan hayırlı haberlerle dönmenin de habercisidir.

Rüyada Kız Bebek Sevmek

Rüyada kız bebek seven kişinin eşi tarafından daima şefkat göreceğine ve hayatında ters giden ne varsa inceleyip yeni kararlar alacağına işaret eder.

Rüyayı gören kişiler iş hayatlarında karşılaşacağı üst mevkiden biri sayesinde kariyerlerinde yükselme şansı bulurlar. Evlerinde mutlu misafirler ağırlamaya ve düğün ya da kutlama hazırlığı içinde olmaya dalalettir. Kimi zaman sevdiği birsinin evliliğine şahitlik etme ifadesi de olabilir.

Rüyada Başkasının Bebeğini Sevmek

Tahmin edilmeyen bir yerden gelecek olan maddi kazanca işaret eder. Yakın zamanda gelecek olan haberin rüyayı gören kişinin hayatına neşe katacağına ve sevdiklerinin yaşamlarında olumlu şeyler olacağına işaret eder.

Rüyada Kendi Bebeğini Sevmek

Rüyayı gören kişi işsiz ise iş sahibi olmasına, hasta ise şifa bulmasına yani kısaca dertlerinden teker teker kurtulmasına delalet eder.

En kısa zamanda yuva kurup mutlu bir evlilik hayatına sahip olur. Çocuklarından her daim iyilik görmek, herkese iyilik yapmak, başarı dolu bir hayata sahip olmak, hayatındaki olumsuzluklardan kurtulmak ve sevdiği insanlarla beraber zaman geçirmek demektir.

Rüyada Oyuncak Bebek Sevmek

İsteklerinin henüz gerçekleşmeyeceğine dalalet eden rüya gören kişinin isteklerini frenlemesi gerektiğini öğüt eder. Bu süreçte bazı sorunların yaşanacağını fakat yine de azimle yola devam edip sabırlı olunması gerektiğini bildirir.

Rüyada Engelli Bebek Sevmek

Zor günlerinde kişiyi yalnız bırakmayan dostları sayesinde kişinin mutlu bir hayat süreceğini ve küçük bir beklenti ile girişilen işten büyük kazançlar elde edilmesi ve hayatta rahat bir nefes almak manasına gelir.