Rüya tabiri ara

Rüyada Bebek Patiği Görmek

Aralık 9, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada bebek patiği görmek kişinin hayatındaki küçük hesapların bir simgesidir. Rüya sahibinin paraya çok kıymet verdiğine, her şeyi maddi olarak ölçmeye çalıştığına, bu sebeple çevresindekilerin kendisini çok sevmediğine, sevimsiz bulduğuna, delalet eder. Kişinin lüks düşkünlüğü, gösteriş merakı yüzünden büyük bir hüzün içine düşeceğine, mutsuzluğun kapısını çalacağına işaret eder. İslami açıdan bebek patiği görmek bebek sahibi olmaya ya da evlatlık almaya delalet eder. Bazen de bu rüya kişinin sevdiği biri ile yakın zamanda hayırlı bir evliliğe, hayallerindeki gibi bir aileye sahip olacağına tabir edilir. Ayrıca bu rüya, rüya sahibinin ilerlemek istediği alanda attığı küçük adımların kendisine başarılı sonuçlar vereceğine delalet eder.

Rüyada Bebek Patiği Örmek

Rüyada bebek patiği örmek kişinin başka kişilerin sevinçlerini kıskandığına, içinde haset duyguları barındırdığına işaret eder. Bazen de bu rüya kişinin biri ile yaşayacağı tartışmalar, ufak kavgalara delalet eder. Bu rüya İslami açıdan yaşlı kimseler için torun sahibi olmaya ve hayırlı insanlar olarak yetiştirileceklerine, kişinin sağlıklı bir hayat süreceğine de delalet eder.Rüyada yün bebek patiği ördüğünü görmek ise, kişinin sahip olacağı mutluluk ve huzur bir aileye işaret eder.

Rüyada Bebek Patiği Almak

Rüyada bebek patiği almak hamile bir kimse için erken doğum yapabileceğine delalettir. Bir erkeğin bu rüyayı görmesi ise kendi işine sahip olacağına ya da karşısına çıkacak çok iyi fırsatları olacağına delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2218