Rüya tabiri ara

Rüyada Bebek Olmak

Nisan 7, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada bebek olmak nasıl tabir edilir? çok fazla görülen rüyalardan değildir. Rüyada bebek olmak kişinin o anda içsel dünyasındaki çatışmaların, sıkıntıların ve içinden çıkamadığı durumların kendisine ifade edilmesidir. Kendisini bebek olarak gören kişi, dünya hayatı ile alakalı olumsuzluklardan sıkılıp hayırlı sonuçlar ve huzur beklediği için bu rüyayı görür. Bebek saflığın, temizliğin iyi niyetin simgesi olduğundan rüyada bebek olmak sıkıntısız bir hayatı ve rast gidecek işleri müjdeler.

İş hayatında yeni bir döneme girilip zahmetsiz ve hayırlı, bereketli bir kazanç kapısı ile yorumlanır. Rüyasında bebek olduğunu gören kişi evli ise bu rüya daha çok kişinin iş ve aile yaşamındaki maneviyat bolluk ve bereketin işaretidir. Rüyayı gören kişi maddi yada manevi herhangi bir nedenle sıkıntı da ise bu sıkıntının kuş gibi uçup gideceğine ve huzurun sağlığın ve iyi gelişmelerin peşpeşe olacağının bir işaretidir.

Rüyada bebek olmak ve ağladığını görmek yaptığı yanlış işlerden ötürü duyulan pişmanlığa, ve aile bireylerinin gayretleri ile çıkmazdan kurtulup feraha ermeyi müjdeler.

Rüyada bebek olmak, çoğunlukla tez zamanda gelecek hayırlı haberlerin, olumlu sonuçlanacak işlerin, devlet kapısından alınacak güzel evrakların, ve sonuçsuz gibi görünen işlerin bir an önce tez zamanda sonuçlanacağının bir işaretidir.

Rüyada bebek olduğunu gören kimse uzun zamandır ihtiyacı olan bir hacetini gidererek rahata kavuşur ve bundan sonrası için her şey pürüzsüz bir şekilde akar gider. Bebek olmak, yeni kurulacak bir işin günden güne hayırlı bir şekilde büyüyerek aileye huzur mutluluk ve maddi bolluğu getireceğine delalettir. Bu rüya çok kişinin gördüğü bir rüya olmasa da genel anlamda rüyayı görenin çok sıkıntıda çıkmazda olduğu anlarda görülebilecek rüyalardandır.

Rüyada bebek olmak uzun süredir verilen uğraşların karşılığına, helal ve hayırlı kazanca, çok önemli bir iş terfisi ile hem ailesinin hem de kendinin mutlu olacağına, anne babanın emeklerini boşa çıkarmayarak onlardan sürekli olarak alınacak hayır dualarının bir işaretidir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1244