Rüya tabiri ara

Rüyada Bebek Kusması Görmek

Nisan 17, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Bir kişi eğer rüyasında bir bebeğin kustuğunu görmüşse bu, o kişinin bebeğin kustuğu miktar kadar mala kavuşacağı anlamına gelir. Bebeğin ifrazatının şiddetli ne kadar fazlaysa, rüyayı gören kişinin elde edeceği nimet, mal ve mülk ziyadesiyle fazla olacaktır.

Rüyada Bebeğin Kustuğunu Görmek

Bir bebeğin kustuğunu gördüğünüz bir rüya; söylenecek bazı sözlerin, size söylenecek sırların, hakkınızda konuşan bir kimsenin olduğu; gıybet edildiği, hak yendiği, haram mal elde edildiği şeklinde yorumlanır. Bebek kusmuğunun anlamı çoğunlukla, hak edilmemiş bir başarı kazanılması, haram ya da haksız bir para elde edilmesi, gayri meşru yollardan gelir sağlanması anlamlarına gelir.

Rüyada Bebek Kusmuğu Temizlemek

Eğer rüya gören kişi rüyasında, yerden bebek kusmuğu temizliyorsa, bu kişi kendisine atılan bir iftiradan kurtularak selamete erecek demektir. Böyle bir rüya görmeniz, kendinizi yakın zamanda hiç de hoş olmayan bir takım olayların içinde bulacağınıza ve hilebaz birisinin tezgahladığı oyunlar sonucunda sıkıntıya düşeceğinizi ancak daha sonra bu sıkıntılardan kurtulacağınızı gösterir.

Rüyada Bebeğin Yediğini Kusması

Rüyada yemek yedikten sonra yediği yiyecekleri kusan bir bebeği görmek, söylenmiş olan bir sözü değiştirmeye, verilen bir sözden caymaya ya da edilen bir yeminini yerine getirmemeye delalettir. Bazı yorumculara göreyse böyle bir rüya, rüyayı görenin kendisine iyilik yapmış birine ihanet etmesine ve kendisine yapılan iyilikleri unutmasına işarettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4623

Rüya Sitesi Linkleri