Rüya tabiri ara

Rüyada Bebek Kusması

Nisan 17, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada bebek kusması görmek rüya sahibinin mala ve mülke rahat bir şekilde hiç sıkıntı çekmeden konacağına işaret eder. Rüyada üzerine bebek kusması rüya sahibinin kimseye muhtaç olmadan kendi rızkını kazanacağına ve yaşamını yoksulluk içinde sürmeden yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinde azmi ve hırsı sayesinde bir yerlere gelecek ve kendi ayakları üzerinde duracaktır. Kucağına bebek kusması kimseden maddi destek almadan bir şeyleri kendi başarmaya çalışacaktır. Rüyada bebek emzirmek ve kusması rüya sahibinin çalışkanlığı çevresi tarafından takdir görecek ve emeğinin karşılığını fazlasıyla alacağına yorumlanır. Rüyada bebeğin üzerine kustuğunu görmek bu rüya aynı zamanda rüya sahibine konacak mirasa yada eline geçecek olan toplu paraya işaret eder. Rüya sahibinin sıkıntılı günlerden kurtularak rahat bir nefes alacağına ve kazancını yoluna koyarak yatırımlar yapacağına delalet eder. Rüyada bebeğin kustuğunu görmek rüya sahibinin işiyle alakalı yeni projeler içinde olacağına ve yeni ortaklıklar kuracağına yorulur.

Rüyada bebek kusmuğu görmek, bu rüya ağızdan çıkacak sözlere yada size verilecek önemli sırlara işaret eder. Rüya sahibinin hakkında konuşulmaya, gıybet etmeye ve haram mala el uzatan kişilerin varlığına delalet eder. Süt emen bebeğin kustuğunu görmek rüya çoğu kez kişinin hak etmediği başarıya ulaşmasına, haram paraya el uzatmasına, gayri meşru yollardan kazancını arttıracağına alamet eder. Rüya sahibinin rahat bir yaşam sürmek için yanlış ve kötü yollardan paralar kazanacağına, bebeğin emdiği sütü kusması kul hakkı yiyeceğine yorumlanır.

Rüyada bebek kusmuğu temizlemek, rüya sahibinin kendisine haksız yere atılan iftiradan kurularak selamete ereceğine işaret eder. Yakın zamanda rüya sahibinin alakası olmayan bir olayın içinde yer alacağına ve bebek kusmuğu temizlemek hilekar birinin oyununa gelerek iftiraya uğrayacağına yorulur. Rüya sahibinin kendisini yaşanan bu olaylardan aklaması uzun zaman alacaktır.

Rüyada bebeğin yediğini kusması, rüya sahibinin verdiği sözü tutmayacağına, ettiği yemini yerine getirmeyeceğine işaret eder. Bazı alimlere göre bu rüya kişinin kendisine zor gününde iyilik yapan birine ihanet edeceğine delalet eder. Kişinin nankör biri olduğuna ve yapılan iyilikleri çok çabuk unutacağına yorulur.

Rüyada kusulan şeyi tekrar yemek, ihtiyaç sahibi birine bağışladığınız malı tekrar geri alıp kullanacağınıza işaret eder. Yapılan bu davranıştan ötürü çok büyük günaha gireceğinize delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

282

Rüya Sitesi Linkleri