Rüya tabiri ara

Rüyada Bebek Emzirmek Süt Gelmesi

Mart 29, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada Bebek Emzirmek Süt Gelmesi, kadının kendi bebeğini emzirdiğini görmesi, evladının büyük bir mertebeye ve makama erişeceğine işarettir.

Bir kimse rüyada sütten kesilmiş bir bebeği emzirdiğini görse, o kimse hapis olur yahut hasta olur. Ya da üzerine kapı kapanır. Bebek emziren anne rüyası her zaman iyiye yorumlanır.

Eğer bu rüyayı gören hamile bir bayan ise hamileliğinden kurtulur. Bazı yorumculara göre de, kendi annesinin memesini emdiğini görme, şeref ve mertebeye işaret eder.

Bir kimse rüyada bir bebeği emzirse yahut çocuktan emse o kimseye şiddet ve meşakkat erişir. Sonra Allah u Teala Hazretleri, o kişiyi şiddet ve meşakkatten kurtarır. Bir bebekten süt emdiğini veya bir bebeğe süt verdiğini gören erkek, hapis olur.

Rüyada Bebeğe Süt Vermek, Rüyada emzikli kadının erkek bebeğe süt verdiğini görmek, sevinç ve mutluluğa, kız bebeğe süt verdiğini görmek ise, üzüntü ve kedere delalet eder. Rüyada bebek emzirme, rüyayı gören kişinin çocukları ile alakalıdır.

Rüyayı görenin, çocuklarından razı olacağına, onların başarısı ile gurur duyacağı, yaptığı işlerde aldığı başarılar ile mutlu olacağına delalettir. Aynı şekilde, Aile ve sosyal yaşamda huzur ve mutluluk bulmaya işaret eder.

Rüyada Erkek Bebek Emzirmek: Rüyada erkek bebek emzirdiğini görmek; yakında bir çocuğu olacağına ve aynı zamanda şifa ve devaya işaret eder. Rüyada bebek emzirdiğini görmek; sevinç, bereket, güç ve kuvvettir. Bu rüyayı hamile bir kadın görse, hamilelikten kurtulmaya işaret eder.

Rüyada Erkek Bebek Emzirmek: güzel, hayırlı rüyadır. Çocuğa karşı özel bir sevgi olduğunu gösterir ayrıca hayırlı bir haber alacağı anlamına gelir.

istikbalin çok hayırlı olacağı anlamını da taşıyor.
Bazı tabirciler ise rüyada erkek bebek emzirmenin manasını, sıkıntıdan kurtulmaya her anlamda mutluluğa ve üzüntülerin yerini sevince bırakmasına yorumlanıyor. Rüyasında erkek bebek emzirdiğini gören kimse, iş hayatında yapacağı girişimlerden güzel sonuçlar almaya başarıya ulaşacağına delalet eder.

Rüyada kız bebek emzirmek: hayırlı bir rüya olmasıyla birlikte, iki şekilde tabiri yapılır. Rüyayı gören kişi eğer bekar biri ise, evleneceğine, eğer rüya sahibi evliyse, bir çocuk sahibi olacağına şeklinde yorumlanır. Bazen de bu rüya eğer kız çocuğu varsa ondan göreceği hayra yorumlanır.

Rüyada bebeğini emziren anne kendi çocuğunu emzirdiğini görürse ve emzirdiği çocuğu emzirme dönemi geçmiş yaşta ise, akıbetinin hayırlı olmasına, istikbalin güzelliğine tabir olarak edilir. Bebeğini emziren anne, eğer bebeği emzirme döneminde ise bu rüya, sıhhat, Sağlık ve afiyete işaret eder.

Rüyada memeden süt gelmesi: kişinin güzel ahlak ve dinine olan bağlılığına işaret eder. Bir kimse rüyada memelerinin süt dolu olduğunu, sütün de aktığını görse, onun kısmeti açılacaktır. Karşısına hayırlı kısmetler ile pek çok iyi fırsatlar çıkacaktır. Evli olan bir kadın rüyada memelerinden süt geldiğini görse, yakın zamanda bir bebek sahibi olacağı veya kazancının artması ve bolluk bulacağı, yaşlı biri bu rüyayı görse, vefat edecek diye tabir edilir.

Rüyada İki Memeden Süt Gelmesi: Bir kimse rüyada her iki memesinden süt geldiğini görse o kişinin yaşamının bolluk, zenginlik, bereket ve mutluluk içinde geçeceği anlamına gelir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3010