Rüya tabiri ara

Rüyada Bebek Elbisesi Görmek

Mart 27, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada bebek elbisesi görmek, rüya sahibinin uzak bir yerden ve çok yakın bir akrabasından yada aile dostundan mutlu olacağı haberler alacağına tabir eder. Rüyada görülen bebek elbisesi kız çocuğu için ise bu kişinin üzücü bir haber alacağına ve etkisinden uzun süre kurtulamayacağına işaret eder. Erkek çocuğu için ise bu kişinin mutlu olacağı ve yüzünün güleceği güzel haberler alacağına delalet eder. Rüyada bebek elbisesi almak,elbiseler pastel ve açık tonlarda ise bu kişinin kendisi ile beraber ailesini de ilgilendiren olumlu haberler alacağına yorulur. Görülen elbise koyu tonlarda ise bu kişinin işiyle alakalı canını sıkacak kötü haberler duyacağına işaret eder.

Rüyada bebek tulumu görmek, rüya sahibinin eski alışkanlıklarına yada eski yaşantısına özlem duyduğuna ve bu yaşantısından kurtulup eski yaşantısına geri dönme çabası içinde bulunacağına alamet eder. Rüya sahibinin iç dünyasında duygu patlaması yaşayacağına yorulur. Rüya sahibinin duygusal yönden kafasının oldukça karışacağına ve gelgitler yaşayacağına yorulur.

Rüyada bebek kıyafeti dikmek, rüya sahibinin uzun süre çalışarak bir şeyler elde edeceğine tabiri caizse yokluktan var edeceğine yorulur. Rüya sahibinin duygusal, düşünceli ve narin bir kişiliğe sahip olacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin kimseden maddi destek almadan kendi gayret ve çabaları ile mal mülk sahibi olacağına işaret eder. Kişinin bu azmi çevresi tarafından takdir edilecek ve saygınlık görecektir.

Rüyada çocuk kıyafeti görmek, rüya sahibinin aile içinde bereketinin artacağına ve işinde çalışarak güzel paralar kazanacağına işaret eder. Bu rüya kişinin işinde terfi alacağına yada maaşına yapılacak zam olarak yorumlanır. Çocuk kıyafeti genel olarak işte kazanılacak itibara ve saygınlığa artı paraya işaret eder. Rüyada görülen temiz elbise ele geçecek çok paraya, kirli elbise ise elden çıkacak yüklü paraya işaret eder.

Rüyada bebek patiği görmek, rüya sahibinin arzu ve isteklerine yakın zaman içinde kavuşacağına yorulur. Rüya sahibinin yaşayacağı sıkıntılı günlerden kurtulacağına ve elinin rahata ereceğine delalet eder. Rüya sahibinin güzel maaşlı ve rahat bir iş bulacağına yada hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3567