Rüya tabiri ara

Rüyada Bebeğin Diş Çıkardığını Görmek

Mart 16, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada bebeğin diş çıkardığını görmek; maddi anlamda sevince, ele geçecek fazla ve helal kazanca, getirisi yüksek olan büyük işler ile uğraşılacağına işaret eder. Beklemeden gelen hoşsohbetli bir tanıdık ile muhabbete, kendisini sevenlerle bir araya gelerek güzel sohbetlere, özlemi duyulan güzel ve hayırlı bir ilişkiye de delalet etmektedir.

Olumsuz anlamda ise; sağlığın kötüleşeceğine ve rahatın bozulmasına da işaret etmektedir. Ayrıca zulüm görerek karmaşık bir problemle yüz yüze gelineceği de rüya tabirlerinde belirtilmektedir. Yeni doğan bebeğin dişleri olması bazı rüya yorumcuları rüyada bebeğin diş çıkarmasını görmeyi, kişinin uzun çabalar sonucu uğraştığı işin hayırla sonuçlanarak feraha ulaşılacağını olarak da belirtmektedirler. Kişinin beklediği ferahın sıkıntılar çekerek umduğu mülke kavuşması olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada kendi bebeğinin diş çıkardığını görmek genel anlamda bebeğin rüyada görülmesi, temiz ve günahsız olan sabilerin iyi hallerinin görülmesi kişiye müjdeleyici olarak gözükmektedir. Bebeğin dişleri olduğunu görmek beklenen habere tez vakitte ulaşmak, sonuçlanması istenen bir işle meşgul ise temiz şekilde sonuçlanacağını, o süreçte maddi kazanç elde etmek için büyük sıkıntılar çekiliyorsa hepsinin son bulup büyük ve hayırlı kazanç sağlanacağı kesin olarak bildirilmektedir.

Rüyalar yorumlanırken gören kişinin, içinde bulunduğu ruh hâli, yaş, cinsiyet, medeni durumu ve sosyal konumu da göz önünde bulundurulmalıdır. Rüya yorumlarında olayları pozitif değerlendirmek genel kuraldır. Rüyada görülen veya hatırlanan tek bir olay ele alınmamalı, diğer olayların rengi, tutumu, kişinin gerçek hayattaki endişe ve sevinçleri de göz önünde bulundurulmalıdır.

Her rüyanın bir mesaj vermesi beklenmemelidir. Rüyalar amel edilemez. Sadece değerli rüyalarda anlam aramak uygundur. Rüyalar her zaman gelecekle ilgili beklentileri karşılamaz. Bazı durumlarda geçmişte yaşanan olayların muhasebesi olarak değerlendirilir. Ayrıca rüyayı gören kişinin yaşadığı bir olayın yansıması olabileceği ve kafasının meşgul olduğu durumlar da göz önünde bulundurularak rüyalar değerlendirilmelidir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3578