Rüya tabiri ara

Rüyada Bebeğe Yemek Yedirmek

Şubat 9, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada bebeğe yemek yedirmek, yüksek ticari kazançlara, huzurlu kalacağına, beceri sahibi bir insan, duygusal hayatın iyi gittiğine, iyi bir kazanca, alın teriyle elde edilen nimete, huzurlu olmaya, yakında öğrenilecek hayırlı gelişmelere, şöhrete ulaşılacağına, memuriyette makama gelineceğine, iyi sağlığını muhafaza etmeye işaret eder. Kimi zaman da rahatı kaybetmeye, sıkıntıya, hayata, sorumluluktan dolayı mağdur olunacağına, sefalete, yalancı yöneticiye işarettir.

Daha olumlu bir pencereden bakan tabirciler şöyle derler: Bu rüya sıkıntıları aşarak kazandığı iyiliğe, sıkıntılarının sonunda umduğu feraha, sıkıntılarının sonunda özlediği itibara, başarısızlıktan sonra hak ettiği temiz kazanca işarettir. Aynı zamanda rüyada bebeğe yemek yedirmek, dostlarla muhabbete, devlette makama yükseleceğine, yüksek gelire, iyi uğraşlara gireceğine, maddi sıkıntılardan sıyrılmaya, planların hayata geçeceğine, güvende olmaya, kuvvete, iyi günlere, şana ulaşmaya, yetenek sahibi bir kimseye delalettir. Kimi zamanda üzüntü verecek durumla karşılaşılacağına, çözümü zor bir olayla yüz yüze gelineceğine, ticaret alanında problemlerle karşılaşılacağına, sıkıntılı yaşama, korkuya başına gelmesine işarettir.

Farklı bir açıdan bakan tabirciler şöyle yorumlarlar:

Bu rüya sıkıntılara göğüs gererek kavuştuğu toplu mala, sıkıntılara göğüs gererek elde ettiği hünere, zorlanarak ümit ettiği büyük güce, cefa ile birlikte beklediği feraha delalet eder. Rüyada bebeğe yemek yedirmek, bireyin muhtemelen sorun çıkaran bir yapısı olduğuna, kum dökeceğine, iyileşmeyecek hastalığa, dini vecibelerini yerine getiremeyeceğine, kendi çocuğuyla kavga edeceğine, evcil hayvanının öleceğine, erkek kardeşiyle kavga edeceğine, eşini aldatacağına, ticaret alanında problemlere, ticarete atılıp başarısız olacağına, bilgisayarının bozulacağına, işinde vakıf olmadığına, ablasıyla kavga edeceğine, işten çıkacağına, acı bir ölüme yorulmak tadır. Başka görüşlere göre de rüyada bebeğe yemek yedirmek, sıkıntı çekeceğine, aile içi şiddete, mutsuz bir evlilik yapacağına, sevgilisinin onu aldatacağına, düşmanlığını saklayan insana, çözümü karmaşık bir durumla yüz yüze gelineceğine yorulmaktadır.

Rüyayı farklı açıdan yorumlayan bazı rüya tabiri yorumcuları da şöyle yorumlamışlardır: Dert sahibi olacağına, annesini üzeceğine, oruç tutmaktan kaçınacağına, istenmeyen bir gebelik yaşayacağına yorulmak tadır. Bir başka yoruma göre de rüyada bebeğe yemek yedirmek, istenilen bir eşe, parasal külfeti olan tanımadığı bir kişiden yakasını kurtarmaya, maddi külfeti bulunan tanımadığı birinden yakasını kurtarmaya, arkadaşlarıyla gülmeye, parasal külfeti olan kimseden uzak durulacağına, gelirin kazançlı olmasına, bir kaç gün içinde öğrenilecek sevindirici haber duymaya, yakın zamanda alınacak müjdeli havadis öğrenmeye, sevenleriyle birlikte yaşamaya işarettir. Olumsuz anlamda, fena niyetli bir yönetici eliyle zarar görmeye, istenmeye bir sorunla karşılaşılacağına, düşmanlıktan emin olunacağına, fenalığını saklayan amire, hoşnutsuz bir vaziyete gelmeye işarettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3543