Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada Bayrak Görmek

Mayıs 25, 2020 - Okuma süresi: 9 dakika

Rüyada bayrak görmek kişinin şerefiyle ve onuruyla anılacağına, hayatının refah içinde ve huzurla geçeceğine işaret etmektedir. Ayrıca rüyada bayrak görmek kişinin makam sahibi olacağı ve çevresi tarafından parmakla göstereceği, takdir edileceği şeklinde de yorumlanmaktadır. Rüyasında bayrak gören kişilerin yolculuğa çıkacağı da rivayet edilmektedir. Cafer-i Sadık (r.a) yorumuna göre; kişinin rüyasında bayrak görmesinin büyüklük, yolculuk, iyi hal, makam ve büyüklük şeklinde tabiri bulunmaktadır. Kadınların rüyasında bayrak görmesi kadınlar için evlilik olarak yorumlanır. İmamı Nablusi (r.a) yorumunda; rüyada bayrak görmenin manası zafer olarak bilinmektedir.

Rüyada Bayrak Asmak

Genç bir delikanlı rüyasında bayrak astığını görmüşse bu rüya yakın hissettiği ve sevdiği bir ahbabının bu delikanlıdan bir yardım isteyeceği anlamına gelmektedir. Rüyasında bayrak astığını gören kimse orta yaşlı biriyse bu kişinin girişeceği bir iş akabinde bu işten başarıyla sıyrılacağı ve güzel bir makam ya da mevki sahibi olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada bayrak asmak rüyayı gören kişinin hasımlarıyla bir cenkleşmeye girişeceğine ve hasımlarının gazabından kurtulup bu cenkleşmeden galip olarak ayrılacağına da delalet eder. Ayrıca kişinin rüyasında bayrak astığını görmesi kendi işini ya da mesleğini şu zamanlarda biraz boşladığına, işlerin yoluna girmesi ve hayatının bir düzene oturması için kişini biraz daha çabalamasına işaret etmektedir.

Rüyada Türk Bayrağı Görmek

Kişi rüyasında Türk Bayrağı görmüşse bu rüya kişinin ruhsal yönden kuvvetli ve halinin vaktinin yerinde olduğunu gösterir. Ayrıca rüyayı gören kişinin çevresindeki kimseler tarafından güvenilir ve yardımsever biri olarak anıldığı anlamına gelir. Rüyada Türk Bayrağı görmek kişinin yardıma muhtaç olan insanlara yardım eli uzatacağına ve o muhtaç insanlardan hayır duaları işiteceğine delalet eder. Kişi rüyasında yabancı bayrak görmüş ise bu rüya da kişinin yardıma ihtiyacı olduğu manasına gelir.

Rüyada Renkli Bayrak Görmek

Rüyada beyaz renkli bayrak görmek erkek için temiz ve iyi huylu bir kadına işaret eder. Cabir ül Magribi (r.a) tabirine göre; rüyada beyaz bayrak görmek kişinin hali vakti yerinde biriyle ahbaplık edeceği ve bu kişiden yarar sağlayacağı anlamına gelmektedir. Rüyada renkli bayrak görmek bayrağın siyah olması durumunda kişinin kötü bir havadis ile karşılaşacağı manasına gelmektedir. Kişi rüyasında kırmızı bayrak görmüşse bu rüya çok konuşan geveze bir kadınla evleneceği ya da ihmalden kaynaklı olarak çıkan bir yangına işaret etmektedir. Rüyada sarı bayrak görmek ordunun içinde bir salgın hastalık bulunduğu anlamına gelmektedir. Kişi rüyasında yeşil bayrak görmüşse bu kişinin mukaddes bir seyahate çıkacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Bayrak

Rüyada Bir Ölünün Bayrak Asması

Kişi rüyasında ölü bir kimsenin bayrak astığını görmüşse bu rüya kişinin güzel ve mukaddes olanaklar yakalayacağı, uğradığı zararları kâra çevireceği, uzun bir süre maddi sıkıntı içinde bulunmayacağı ve sonraki yıllarda girişeceği işlerde de büyük kazançlar elde edip rahat bir hayat süreceği şeklinde yorumlanır. Rüyada bir ölünün bayrak asması maddi durumu iyi olan bir kişinin maddi olarak bir sıkıntıya düşeceğine, zarar edeceğine ve bu konuda dikkatli olması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Evin İçinde Bayrak Görmek

Rüyasında evinde bayrak gören kimsenin hayatı boyunca sevinçli ve ferah hissedeceği, kazançlarını iyi değerlendirip daha büyük yatırımlar yapacağı ve bu yatırımlar akabinde mesleki hayatında yükseleceği, fazla emek sarf etmeden para kazanacağı fakat para harcama konusunda tutumlu ve dikkatli olacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada evin içinde bayrak görmek kişinin yakın bir zamanda ruhsal bir bunalıma gireceği, bu bunalımın tesirinin kişinin üzerinden uzun bir süre ayrılmayacağı, iş hayatında da yanlış yatırımlar yapılması durumunda kişinin sıkıntılarının büyüyeceği anlamı çıkarılmaktadır.

Rüyada Gökte Bayrak Görmek

Rüyasında gökyüzünde bayrak gören kişinin parasal konularda zarara uğrayacağı, hayatında sıkıntılı bir dönemin başlayacağı, kişinin ihalelere girme planları varsa girişeceği bu ihalelerin kendisine yarar sağlamayacağı anlamına gelmektedir. Rüyada bayrak görmek kişinin aile yaşantısında huzurlu ve refah dolu zamanların başlayacağına, kişi sıkıntılı dönemlerden geçiyorsa bu sıkıntıların geride kalacağına ve kişinin hayatının güzel bir biçimde devam edeceğine delalet eder.

Rüyada Gökten Bayrak Düşmesi

Kişi rüyasında gökten bir bayrağın düştüğünü görmüşse tutumlu davranmadığı için maddi açıdan zor zamanlar geçireceği, bu sebeple birtakım ödemelerinin aksayacağı, ailesiyle iletişim problemleri yaşayacağı, içine düştüğü bu düzensiz hayattan dolayı üzüntü duyacağı ve kötü düşüncelerden dolayı geceleri uyumakta zorluk çekeceği anlamı çıkarılmaktadır. Rüyada gökten bayrak düşmesi rüyayı gören kişinin yaşadığı sıkıntıların üstesinden geleceği ve bu sıkıntılı dönemi geride bırakacağı şeklinde de yorumlanabilmektedir.

Rüyada Kalede Bayrak Görmek

Rüyasında bir kalede bayrak gören kişinin sergilediği birtakım davranışlar akabinde bazı kişilerden kötü sözler işiteceğine ve bundan dolayı kendisini zorlu bir kargaşanın içinde bulacağı anlamına gelmektedir. Ayrıca Rüyada kalede bayrak görmek yaşamayı seven bir kişinin hayata daha sıkı tutunacağına, iyi dostluk kurduğu bir kişinin de yardımıyla güzel bir iş bulacağına, hayatının böyle düzenli bir seyirde devam etmesi durumunda daha güzel olaylarla karşılaşacağına ve hayatındaki güzelliklerin kişideki çalışma şevkini attıracağına delalet etmektedir. Kişinin mesleki kariyerindeki başarılarıyla birlikte hayatı boyunca bolca terfi alacağı da söylenebilir.

Rüyada Kaleye Bayrak Dikmek

Rüyasında kaleye bayrak diktiğini gören bir kişinin iş hayatında girişeceği bir ortalık neticesinde ortağı tarafından büyük bir ihanete uğrayacağı, kişinin içinde büyük bir sıkıntı hissedeceği, hayatına çeki düzen vermek adına bir adım atmadığı takdirde diğer ahbaplarıyla da tartışacağı ve çevresiyle kurduğu ilişkilerin küslüklere evirileceği anlamı çıkarılmaktadır. Rüyada kaleye bayrak dikmek rüyayı gören kişinin refah seviyesinin düşlediği düzeyde olacağı, yardımsever kişiliği ile yardıma muhtaç insanların kalbine dokunacağı, yakın bir katılacağı bir organizasyonda ya da davette sergilediği hoş tavırlarla davetteki insanların gözdesi olacağı şeklinde de yorumlanabilmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2720