Rüya tabiri ara

Cover Image

Bavul

Ağustos 1, 2017 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada bavul görmek, yolculuk olarak ifade edilen bu rüya kişinin seyahate çıkarak uzun süre ailesinden ve sevdiklerinde ayrı zaman geçireceğine işaret eder. Rüyada görülen bavulun içinin dolu olması, üzerinizdeki sorunluluk duygusunun ağır olduğuna, boş bavul görmek ise hiç bir şeye karşı takıntısı olmayan kimselere yorumlanır. Rüyada bavul görmek, aynı zaman da hane içinde yaşanacak ayrılıklara, yeni yerlere taşınmaya, huzursuz olmanıza sebep verecek olaylardan uzak durmaya tabir edilir.

Rüyada Bavul Görmek Nedir?  

Rüyada bavul görmek, bavul görmek rüyasını tek bir anlamda ele almak doğru değildir. Rüyada görülen bavul sembolü yolculuğa işaret edilirken bavulun şekline göre de bir çok anlamda tanımlayabiliriz. Rüyada dolu bavul görmek, hayırlı kazanca, bilgin kimselere, boş bavul görmek, amaçsızca yaşayan haylaz kimselere işaret eder. Aynı zaman da rüyada bavulu bir yerden bir yere taşımak, aile içi taşınmaya sebep olacak olaylara, göçebe yaşam şekline ifade edilir.

Rüyada Bavul Toplamak  

Rüyada bavul toplamak, rüyayı gören kişinin sık sık seyahatlere çıkarak elinden bavulu hiç eksik etmeyeceğine, sürekli mekan değişikliği yaşayacağına yorumlanır. Rüyasında bavul toplayan kimseler, iş hayatında başladıkları bir işi tamamlama arzusu güderek her türlü zorluklara karşı dik durabilmeyi başara bilmiş tüm olası kötülüklere karşı üstünlük sağlamıştır.

Rüyada Bavul Taşımak  

Rüyada bavul taşımak, kişinin uzun süreli seyahate çıkarak gittiği yerde kuracağı güzel hayata  yorumlanır. Kişinin rüyasında bavul taşıdığını görmesi, geçmişe yönelik elde ettiği kazançları hayırlı işlerde kullanarak kendisini ve ailesini mutlu kılacak hayırlı işlere yöneleceğine yorumlanır.

Rüyada Bavul Satın Almak  

Rüyada bavul satın almak, hayırlı bir eşe ve evliliğe sembol edilen bu rüya kişinin yakın zaman da karşılaşacağı kimseyle dünya evine girerek mutlu birlikteliğin temelini atmaya nail olacaklardır. Rüyada bavul satın almak, bazen de dünyalık elde edilen mallara, yatırım amaçlı mal elde etmeye, rızkınızı açık tutmaya tabir edilir.

Rüyada Bavul Kaybetmek  

Rüyada bavul kaybetmek, hayal kırıklığı şeklinde ifade edilen bu rüya kişinin umduğu hayatı yaşayamayıp hayallerinin yarım kalacağına yorumlanır. Rüyasında bavul kaybettiğini gören kimseler, amaçlarını yarım bırakarak mutsuz olacaklarını bile bile hayrı olmaya işlere yönelirler.

Rüyada Bavul Hazırlamak  

Rüyada bavul hazırlamak, yapılacak olan yolculuk için hazırlanmaya, hayırlı alınan haberlere, sevdikleriniz kimselerle duyulan özlemlerin son bulmasına yorumlanır. Kişinin rüyasında bavul hazırladığını görmesi, yakın zaman da iş amaçlı seyahat düzenleyerek ailesinden ayrı kalacağına, yeni gitti yerleşim alanlarında uzun süreli ikamet edeceğini işaret eder.

Rüyada Bavul Açmak  

Rüyada bavul açmak, kişinin çevresinde gölge gibi dolaşan kötü niyetli başı boş kimselere yorumlanır. Rüyasında bavul açtığını gören kimseler, kurdukları yanlış dostluklar sebebiyle sürekli huzursuz içinde olup hayattan beklentilerini elde edemezler.

Alimlerin Açıklamaları? 

Diyanet Yorumu, rüyada bavul görmek,bavul rüyası  çıkılacak yolculuğa, iktidar sahibi kimselere, başarılı süre gelen hayata, elde edilen başarılara, mevki ve makama işaret eder.

İhya Yorumu, rüyada bavul görmek, bir çok anlamda hayra delalet eden bavul rüyası görülen bavulun rengine göre de farklı anlamlar içerir. Örneğin açık renkte bavul görmek, evliliğe, şansınızın açık olmasına işaret ederken, koyu renkte bavul görmek ise, hastalığa, hanede çıkacak olan cenazeye işaret eder.

İmam Nablusi Yorumu, rüyada bavul görmek, vefalı dostluklar edinmeye, size fayda sağlayan işlere yönelmeye, kendinize çizdiğiniz yolda emin adımlarla yol almaya yorumlanır. Bavul rüyası aynı zaman da hakka davete, çıkılan hayırlı yolculuğa delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3946