Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada Battaniye Görmek

Kasım 14, 2014 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada battaniye görmek, bekarlar için ha­yırlıdır iyi bir eşe işarettir. Battaniye satın almak, evli ise karı ko­canın iyi geçineceklerine, bekar ise evleneceğine işaret olarak yo­rumlanır. Rüyasında çarşıdan bir battaniye satın almış olduğunu görmek, rüya sahibinin, birçok arkadaşlar ve dostlar edi­neceğine ve onlardan menfaat elde edeceğine işarettir.

Battaniyeyi yakmak, çaldırmak, karı koca arasında kav­gaya ve bunun sonucunda ayrılığa işarettir.

Rüyada battaniye görmek, rüyayı gören kimse be­kar ise, evleneceğine veya nişanlanacağına: Rüyasında rü­yayı gören evli ise, hayırlı bir işe kavuşacağına işarettir.

Bazı yorumculara göre: Rüyasında uyuyan birinin üzerine battaniye örttüğünü görmek, rüyayı gören kişinin o örttü­ğü kişiyi koruyacağına ve onu himayesi altına alacağına işarettir şeklinde yorumlanır.

Rüyada battaniye görmek, rüya sahibinin nişanlanacağına veya evleneceğine işâret eder.

Evli bir kimsenin rüyada battaniye görme­si, hayırlı bir işe kavuşacağına işârettir.

Rüyada temiz battaniye veya yorgan gör­mek, hanıma, güler yüzle karşılanmaya, işleri­nizin yoluna gireceğine, sağlığınızın iyi olaca­ğına işâret eder.

Rüyada yırtık battaniye veya yorgan gör­mek, farkında olmadan yerine getiremediğiniz bir sözünüzden dolayı bir yakınınıza zarar geleceğine işârettir.

Rüyada temiz battaniye veya yorgan görmek, işlerin yolunda gideceğine, sıhhatin iyi olacağına işarettir. Kirli yorgan veya battaniye, etrafta çekemeyen, fesat insanların varlığına işaret eder. Yırtık battaniye veya yorgan, bilmeden yerine getirilmeyen bir sözden dolayı kişinin sevdiğine gelecek zarara işaret eder. Bazen de yırtık ve kirli battani­ye görmek, hayat arkadaşı kadın veya erkeğin ahlaksızlık etmeye başladığına, rüyayı görene vefa ve sevgisi olmadığına işaret eder.

Rüyada battaniye görmek, rüya sahibinin nişanlanacağına veya evleneceğine işaret eder. Rüya sahibi evli ise hayırlı bir işe kavuşacağının habercisidir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5924