Rüya tabiri ara

Rüyada Bataklıkta Boğulmak

Mayıs 7, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada bataklıkta boğulmak , hile ile ve fesat ile rüya sahibinin arkasından iş çevirmeye ve onu mağlup etmeye çalışan insanların varlığı olarak tabir edildiği için kişi kendisini alt etmeye ve kendisine zarar vermeye çalışan bu gibi kötü insanlara karşı tedbirli olmalı ve Allah’a teslim olup arkasını sağlam bir kaynağa dayamalıdır.

Rüyada bataklık görmesi ya da bataklıktan kurtulması, o kişinin yavaş yavaş içindeki arzuları gerçekleştirebilecek olmasına ve kötü insanlardan uzak durması sayesinde muradına kavuşabilecek olmasına işaret etmektedir.Bununla birlikte Diyanet tabirine göre rüyada bataklıktan kurtulmak, kişinin sıkıntılarının geride kalacağına ve kendisine isabet eden musibetlerin ve dertlerin artık yok olup gideceğine de işaret ettiği için rüya sahibini müjdeleyen bir içerik ile karşımıza çıkar.

Rüyada bataklıktan kurtulduğunu görmek bunun yanı sıra bataklıktan kurtulmak ile alakalı rüyalar, kişinin hayır yolculuğuna işaret eder ve şerden uzaklaşmasını sembolize eder.Birçok İslam alimine göre rüya, aslında bekar olan insanlar için hayırlı bir kısmet ve izdivaç mânâsına geldiği halde evli olan kişiler için hayırlı bir evlat ve hayırlı bir kazanç anlamıyla da ön plana çıkar ve ülkenin daha güzel bir gidişata doğru yol aldığına işaret eder.

Rüyada Bataklığa Saplanmak
Rüyayı gören kişinin rüyasında kendisini bataklığa saplanmış şekilde görmesi, yine çok ciddi anlamda sıkıntılara delalet eden rüyalardan birisidir. Rüya sahibinin yakın bir zaman dilimi içerisinde maddi olarak tüm varlığını kaybedeceğine ve bu neden dolayısı ile tüm yaşam standartlarının ciddi şekilde değişeceğine delalet eden unsurlardan birisidir ve geleceğe yönelik son derece kötü bir rüya olarak da yorumlanmaktadır.

Rüya sahibinin içerisinde bulunduğu maddi bolluğun kısa bir zaman dilimi içerisinde iflas edecek ve bu iflas nedeni ile ekmek dahi alamayacak kadar kötü bir düzeye geleceğine delalet eder. Rüya sahibi ise bu süreç içerisinde komşularından destek görmeye başlayacağına ve bununla birlikte her geçen gün ciddi anlamda kahrolacağına da delalet eden rüyalardan birisidir.

Rüyada Bataklıktan Kurtulmak
Rüyayı gören kişinin bataklık içerisinden kurtulduğunu görmesi, aslında gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir ve birçok sıkıntıdan kurtulmak anlamına gelen unsurlardan birisidir. Rüya sahibinin çok uzun süredir sıkıntılı durumların içerisinde olduğuna, bu sıkıntılı durumların kendisini ve hayatını olumsuz etkilediğine delalet eder.

Zaman içerisinde meydana gelen gelişmeler ile birlikte kısa sürede kendi yaralarını sarmaya başlayacağına, iş hayatının düzene gireceğine ve sevdiği işi yapmaya başlayacağına delalet ettiği gibi aynı zamanda maddi olarak da refaha erişeceğine delalet eden rüyalardan birisidir. Bu süreç aslında beklenilenin aksine kısa zaman içerisinde hızla meydana gelecektir.

Rüya sahibinin her türlü iç huzura kavuşacağına ve bununla birlikte kendisinin de kısa zaman içerisinde rahata erişerek bu anlamda bozulan maddi ve manevi hayatının her anlamda düzelerek arkadaş ilişkilerinin de yeniden mutlu düzeye ulaşacağına delalet eden rüyalardan birisi olarak tabir edilir ve hayırlı şekilde yorumlanan rüyalardan birisidir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4575