Rüya tabiri ara

Rüyada bataklık görmek

Mayıs 18, 2017 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada bataklık görmek

Rüyada bataklık görmek, gerçek anlamına yakın şekilde tabir edili bu nedenle, pek hayra yorulmaz, betbahtlık alâmetidir ve birçok güçlüklerin gelmesi muhtemeldir. Rüya sahibinin kendisi için tekin olmayan ve kendisini aşığa çekip, başını belaya sokacağı kimselerle yakınlık kurması şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi iş sahibi ise, eğer dikkatli olmaz ise, yanlış işlere atılıp, iş yerini de aşağıya çekecek böylece hem kendi hemde işi dibi boylayacaktır, batacaktır şeklinde de yorumlanabilir. Bu rüya pek hayırlara yorulmadığı için, uyarıcı bir rüyadır, rüya sahibinin bir söz söylemeden önce yada bir işe kalkışmadan önce etraflıca düşünüp, taşınması gerekmektedir, kısaca rüya sahibinin dikkatli olması gerekmektedir.

Rüya sahibi çevresine de dikkat etmelidir, çünkü çevresinde rüya sahibinin yüzüne gülen ama aslında rüya sahibini basamak olarak kullanmak isteyen, kendileri yükselmek için rüya sahibinin üstüne basmaktan çekinmeyecek insanların varlığına da işarettir. Kendileri yükselmek için sizin üzerinize basacak, onlar yükselirken, siz düşecek, batacaksınız demektir. Bu kişilerin eli ile gelecek olan kötülüklere ve musibetlere işaret eder. Rüya sahibi bu kişilere güvenecek fakat çok pişman olacaktır çünkü onların gerçek yüzlerini anlaması zaman alacak, anladığı zaman da zaten elini bir kere bu kişilere kaptırmış olacaktır. Rüya sahibi büyük bir borç batağına düşecek, tefecilere para kaptıracak ve son kuruşuna kadar malından ve parasından olacaktır. Berbat bir durumun içine düşmek anlamına gelir.

Rüyada bataklığa saplanmak

Rüyada bataklığa saplanmak, fakirlik ve yoksulluğa düşmektir. Rüyada bataklıktan çıkmak ise düşmüş olduğu sıkıntılardan kurtulmak demektir. Rüyada bataklıkta çırpınmak, ihtiyarlıkta rahat etmeye işarettir.

Rüyada bataklıktan çıkmak

Rüyada bataklıktan çıkmak ise düşmüş olduğu sıkıntılardan kurtulmak demektir.

Rüyada bataklıkta çırpınmak

Rüyada bataklıkta çırpınmak, ihtiyarlıkta rahat etmemeye işarettir. Biliriz ki gençlikte kazanan, ihtiyarlıkta rahat eder. Rüya sahibi dikkatli olmaz ise, zamanını ve fırsatlarını iyi değerlendirmez ise, hayatının son dönemlerine doğru yani ihtiyarlıkta rahat edemeyecek, ne kadar uğraşırsa uğraşsın, ne kadar çabalarsa çabalasın, ihtiyarlık dönemlerinde zorlanacak şeklinde de yorulur.

Rüyada bataklıktan kurtulmak

Rüya sahibinin varsa sıkıntısı, derdi, kederi kurtuluşa delalet eder. Hayırlara işaret eder. Rüya sahibi gerçek hayatta da çalışır, didinir, mücadelesinde pes etmez ise yavaş yavaş toparlanacağına, bozulan hayatını da düzenini de yeniden kuracağına yorulur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4859

Rüya Sitesi Linkleri