Rüya tabiri ara

Rüyada Başsağlığına Gitmek

Haziran 11, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada başsağlığı görmek, hayırlı bir rüyadır. Mutluluk verici olaylar yaşamaya, müjdeler ve sürprizlerle karşılaşmaya, sahip olmak istenilenlerine kavuşmaya ve edilen dualardan hayır görmeye delalet eder. Kişinin, hedeflerine adım adım kararlı şekilde ilerleyeceğine ve bunun için en doğru yolu kullanmayı başaracağına rivayet edilir. Ayrıca büyük başarılar kazanılacak bazı projeler ortaya koymaya yorumlanır.

Rüyada Başsağlığı Dilemek
Namuslu ve onurlu bir şekilde yaşanılacağına, kişinin adına ve ekmeğine leke sürmeyeceğine, hak yolundan ayrılmayacağına, gireceği her işten yana şansının ve bahtının çok açık olacağına girilen işlerin kendisine uğur getirip kısmetlerinin açılmasına vesile olacağına ve büyük mutluluklar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Başsağlığına Gitmek
İstenilen ve hayal edilen bütün hedeflere ulaşmaya, başarılı olmaya, sabır göstermeye ve güçlü bir kimse haline gelmeye alamet eder. Çok temiz, aydınlık ve parlak bir yola girileceğine bu sayede yaşamın daha da kolay olacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Başsağlığına Gelinmesi
Hayat içinde zorlukların ve sorumlulukların artacağına fakat kişinin sabretmesi ve gayret göstermesi durumunda rahatı yakalamasının mümkün olacağına işaret eder. Aynı zamanda, insanlar ile yaşanan ilişkilerde bazı sorunların ve sıkıntıların bulunduğuna alamet eder.

Rüyada Taziye Görmek
Aile hayatında ve iş hayatında büyük bir huzur ve neşenin bulunmasından ötürü çeşitli hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına, bu sayede çok mutlu olacağına delalet eder. Aynı zamanda, yapılan başarılı çalışmalar ve elde edilen gelir sayesinde çok rahat bir hayat sürüleceğine işaret eder.

Rüyada Taziye Evi Görmek
Bütün hayallere ve istenilen şeylere kavuşturacak çok güzel ve verimli bir döneme girildiğine, bu sayede çok başarılı işlere ve çalışmalara imza atılacağına ve büyük mutluluklar yaşayıp sevilen kişilere yardım edileceğine tabir edilir.

Rüyada başsağlığı yapıldığının görülmesi emniyetle tabir edilir. Bir kimsenin rüyasında bir matemliye başsağlığı dilediğini görmesi; başında bulunan felâketten kurtulacağına, birileri tarafından kendisine başsağlığı dilendiğini görmesi; bir müjde ile yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

221