Rüya tabiri ara

Rüyada Başkasının Parmağında Yüzük Görmek

Mart 9, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada başkasının parmağında yüzük görmek Çile çektikten sonra gözlediği başarıya, ümitsizlikten sonra umduğu daha sağlıklı bir yaşama, zorlukla birlikte özlediği sevince, cefa çekerek hak edilen daha huzurlu bir hayata, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hak edilen başarıya, başarısızlıktan sonra elde ettiği daha çok kazanca, uzun süren çalışmanın sonunda beklediği başarıya, sözüne sadık olacağına, sıkıntıyla ve üzüntü ile umduğu itibara, yakın bir zamanda duyulacak hayırlı haberlere, ümidi kestikten sonra beklediği daha sağlıklı bir hayata, çektiği sıkıntının sonunda elde ettiği zenginliğe, umudunu bittiğini düşündükten sonra hayal ettiği mülke manalarına gelmektedir.

Başkasının parmağında tek taş yüzük görmek kıskanılacak bir durumdur. Fakat çok kazanca, helal paraya temiz güler yüzlü, sevgi dolu genç kişiye, çok marifetli istediği her işi başarı ile yapan marifetli, rızkın boluna devlette yüksek mevkilere başa ile çıkacağına tabir edilir.

Başkasının parmağında altın yüzük görmek Fakirlikten kurtulacağına, sağlıklı, huzurlu, iyi bir iş hayatı olacağına, güvende olmaya delalettir. Nadiren de olsa maddi kayba sözüne sadık olmayan bir tanıdığa, memnun olmayacağı bir duruma gelmeye, çok can sıkıcı bir sorunla karşılaşacağına tabir edilir.Sağlık durumunun bozulacağına işaret olarak da yorumlanabilir.

Başkasının parmağında gümüş yüzük görmek Bu gibi durumlarda bir başkasından yardım alarak kazandığı az olan malın çoğalacağına, duygusal sıkıntıları olan tanıdığından uzak durmaya, üzüntüsünün sonunda düşlediği saygınlığa, başkasının parmağında elmas yüzük sıkıntıları atlatarak kavuştuğu haysiyete, zorlukla beraber hak ettiği yüklü miktarda paraya, başkasının parmağında 5 taş yüzük hayal ettiği hünere, kötü niyetli bir arkadaş tarafından zarar görmeye, zahmetle eriştiği rahata, çektiği zorlukların sonunda elde ettiği toplu mala, Başkasının parmağında alyans yüzük ümit ettiği zenginliğe, zorlu uğraşı ile umduğu makama, istediği şana manasına gelir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1752