Rüya tabiri ara

Rüyada Başkan Görmek

Aralık 31, 2018 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Başkan görmek, lider olmak ya da bir yerde liderlik vasfında çalışmak demektir. Rüyada başkan olduğunu görmek, kişi kendi işini kuracak, bu işi en iyi şekilde yönetecek, insanlar arasında yol gösterici olacak, herkes tarafından tanınan ve sevilecek biri olacaktır. Rüyada görülen başkan, yeni bir hayata atılmaya, kendisini ihmal eden kişinin artık kendisini düşünmesine, biraz daha benmerkezci davranmasına da yorumlanabilir.

Rüyada Başkan görmek, kişinin eski hayatından sıkılması, artık kendi istediği gibi yaşaması olarak açıklanabilir. Rüyada başkan Recep Tayyip Erdoğan’ı görmek, görmek bazen ünlü olmak, tanınmak, sanat ile ilgili iş yapmak, yaratıcılığı kullanmak olarak da yorumlanabilir. Rüyada başkan görmenin psikolojik yorumu, kişinin çalışma hayatındaki üstlerinden tedirgin olması, onlardan yana sorunlar yaşaması, bu sebeple de bastırılmış bazı duyguları olarak ifade edilir.

Rüyada başbakan görmek, devlet ile ilgili ya da siyasi konularda büyük işler yapmaya, sözü geçer biri olmaya, nam ve şöhret sahibi olmaya işarettir. Bu durum bazen de işlenen bir suçun, bir iç karışıklığın bir kişinin yardım eli ile çözülmesi olarak yorumlanır.

Rüyada devlet başkanı görmek, memur olmaya, memurlukta yükselmeye, devlet kapısında güzel işler yaparak iyi sonuçlar almaya işarettir. Kişinin güç, kudret sahibi olması, herkes tarafından takdir görmesi ile yorumlanır.

Rüyada belediye başkanı görmek, beklenen bir hadisenin gerçekleşmesi, bir takım sıkıntıların çözülmesi ile yorumlanabilir. Bu rüya bazen de tapu ile ilgili problem olacak işin kendiliğinden çözülmesi olarak yorumlanabilir.

Rüyada başkan olmak, aile içerisindeki karışıklıkları çözmek, yönlendirici ve yol gösterici olmak ile yorumlanabilir. Kişinin ilim irfan sahibi olması, herkese yardım eli uzatması ve asil bir insan olmak ile de tabir edilir.

Rüyada başkan eşi görmek, tanınan ve ün sahibi biri ile hayatını birleştirmek ile yorumlanır. Kişinin evleneceği insan ya ünlü biri ya da siyasi alanda tanınan biri olacak ve kişi bu insanlar çok mutlu olacak demektir.

Rüyada başkan yardımcısı görmek, bir bebek haberi almak, hane içerisinde sevinç olacak bir olay yaşamak ile tabir olunur. Rüya sahibinin uzun zamandır kırgın olduğu biriyle barışması ve bütün tatsızlıkların bitmesi ile de yorumlanabilir.

Rüyada sendika başkanı görmek, karmaşık olan bir meseleyi çözmek ile tabir olunur. Rüya sahibi bu meseleyi çözdükten sonra meselenin iç yüzünü öğrenecek, ona göre hareket edecektir. Meselenin iç yüzü çok şaşırtıcı ve sürprizlerle dolu demektir.

Rüyada parti il başkanı görmek, verilecek önemli bir karar olması ve bu kararın içinde olmak demektir. Ancak her ne karar verilecek olursa olsun rüya sahibinin lehine sonuçlanacaktır. Bu karardan sonra kişiyi daha güzel günler beklemektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1104

Rüya Sitesi Linkleri