Rüya tabiri ara

Rüyada Başına Kuş Konması

Nisan 10, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada başına kuş konması rüyası kısmet, hayır ve güzel işler olarak yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin yakın bir zaman içerisinde sıkıntılarından kurtulacağına ve rahat bir yaşantısının olacağına işarete eden bir rüyadır. Ayrıca rüya sahibinin yapmış olduğu işlerin çok geniş bir alana yayılacağına, bol kazançlar elde edeceğine ve çevresi tarafından saygın bir yere sahip olacağına da işaret eden bir rüyadır.

Rüyada başına kuş konması devlet büyükleri ile muhabbet anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişinin yaptığı işlerden dolayı makam ve mevki sahibi olacağına, yaptığı işlerden dolayı devlet büyükleri arasından bir kişi ile bir araya geleceğine delalet eder. Ayrıca rüya sahibinin yakın bir zaman içerisinde devlet büyükleri arasında yer alacağına da delalet etmektedir.

Rüyada başına kuş konduğunu görmek bir yorumcu tarafından yakın zamanda gelecek olan bol ve bereketli kazanca yorumlanmıştır. Eğer rüyayı gören kişi maddi yönden sıkıntı çekiyor ise bu durumun kısa bir süre içerisinde biteceğine, iş hayatında arkadaşları arasında bir sıkıntı var ise bu sıkıntının son bulacağına ve yapmış olduğu işlerin kolaylaşacağına işaret etmekte olan bir rüya olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada başına kuş düşmesi aile içerisinde bulunan bir bireyin yakın biz zaman içerisinde elde edeceği başarıya yorumlanmaktadır. Aile içerisinde bir bireyin kısa bir süre içerisinde çok büyük bir başarı elde edeceğine ve bu başarıdan dolayı ailesinin mutlu ve huzurlu olacağına yorumlanmaktadır. Eğer rüya sahibinin başına konan kuşun rengi kırmızı ise aile içerisinden bir bayanın kısa bir süre içerisinde evleneceğine de delalet etmektedir.

Rüyada başına kuşların konması rüya sahibinde var olan bir hastalığın yakın bir zaman içerisinde biteceğine de delalet etmektedir. Bunun yanı sıra aile içerisinde bulunan ve hastalığı olan kişinin de yakın bir zaman içerisinde hastalığından kurtulacağına da işaret etmektedir. Eğer rüya sahibi bir sınava girmiş ise sınav sonucunun istediği gibi olacağına, kazanılan bu sınav ile birlikte büyük bir iş adamı olma yollarının kendisine açılacağına da delalet etmektedir.

Rüyada başına kuş pislemesi bazı yorumcular tarafından da olumsuz olarak yorumlanmaktadır. Eğer başa konan kuşun rengi siyah ise rüyas sahibinin elinde bulunan mal varlığının kısa bir süre içerisinde biteceğine ve bu mal kaybından dolayı aile içerisinde bir takım sıkıntıların çıkacağına yorumlanmaktadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1245