Rüya tabiri ara

Rüyada Başbakanı Görmek

Kasım 24, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada başbakanı görmek üzerine güzel tabirler vardır. Genel olarak çok hayırlı, başarılı işlere işaret eden bir rüyadır. Rüyada bir hükümdar ya da devlet erkânından gören kişi için hayırlı ve beklenmedik gelişmeler olacaktır. Kişi umutsuz, mutsuz, üzüntülü hayatından kurtulacak, eski hayatına veda ederek yeni başlangıçlar yapacaktır. Başbakanı rüyada görmek bazen bekârlar için evlilik kararı almaya, evliler için ise dünya nimetlerinde kazanç sağlamaya tabir edilir.

Rüyada başbakanı görmek; rüya sahibinin yakın bir zaman içerisinde çok önemli ve kritik noktalarda görevlendirileceği şeklinde de yorumlara sahne olur. Rüyada devletin başında olan birini görmek; kişinin inanç zenginliğine, ailesi için gurur kaynağı olacağına, özgüven sahibi olup yüksek noktalara geleceğine yorumlanır. Bazı olumsuz tabirlerde; rüyasında kendini başbakan yakınında görenin, bir fenalığa ortak olmaya sürükleneceğine, vicdan azabı ve zihni sıkıntı duyacağına işaret edilir.

Rüyada Başbakanı Evde Görmek

Rüyada başbakanı evinde gören kişi, sevilen, saygı görülen, imtiyaz sahibi bir kişi olacak veya kendi ailesinden birinin yüksek makamlara geleceğini görecek demektir. Rüyada başbakanı evine gelmiş görmek; rüya sahibinin hanesinde korunaklı olduğuna, bela ve kazalardan uzak olmaya işaret eder.

Rüyada Başbakan ile Yemek Yediğini Görmek

Rüyada başbakan ile yemekte bir arada olduğunu görmek, şans ve itibara yorulur. Kendi hayatına etki edebilecek bir fırsata veya büyük bir miras ile gelebilecek kudrete tabir edilir. Rüyada başbakan ile sohbet ettiğini gören kişi çalışkanlığı ve dürüstlüğü ile işyerinde üstlerinin dikkatini çekecek ve konumunda değişiklik yapılacak kişidir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1681

Rüya Sitesi Linkleri