Rüya tabiri ara

Rüyada Baş Ağrısı Çekmek

Haziran 11, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada baş ağrısı görmek, rüya sahibinin kötü huylarının, kötü alışkanlıklarının, kötü duygu ve düşüncelerinin kendisine zarar verdiğinin farkına varacağına ve kendini değiştirmeye karar vereceğine delalet eder. Bu kararın, kişi için çok doğru, isabetli ve hayırlı olacağına, hayatına ve kendisine önemli güzellikler katacağına tabir edilir. Rüya sahibinin tekrar pişman olmaması için zamanında yaptığı yanışlara düşmemek için çaba göstereceğine delalet eder.

Rüyada Baş Ağrısı Çekmek
Rüyada baş ağrısı çekmek, kişinin canın sıkılmasına, hayatının ve moralinin bozulmasına neden olan ve uzun zamandır kurtulmak için cebelleştiği o kötü durumdan nihayet kurtulmayı başaracağına ve rahata ereceğine alamet eder. Kişi, bu uğurda vermek için adadığı sadakasını da vermeyi unutmayacak demektir.

Rüyada Ayak Ağrısı Görmek
Rüyada ayak ağrısı, uğursuz gelecek, şansın ve kısmetin kapanmasına neden olacak bir yolu kat etmeye ve sonunda mutsuz olmaya yorulur.

Rüyada Kulak Ağrısı Görmek
Rüyada kulak ağrısı görmek ya da kulak ağrısı çektiğini görmek, kişinin nazara geleceğine ve kendisini çekemeyen kişilerin kötü elektriğinden etkileneceğine ve kötü günler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Boyun Ağrısı Görmek
Rüyada boyun ağrısı görmek veya boyun ağrısı çekmek, huyu ve davranışları güzel olmayan ve bu nedenle de insanlar tarafından hoşlanılmayan bir kimsenin varlığına tabir edilir. Bu kişinin güvenilmeyecek ve sözüne inanılmayacak kimse olduğu yorumu yapılır.

Rüyada Kalp Ağrısı Görmek
Rüyada kalp ağrısı görmek, dini ve sünneti boşlamaya ya da tamamen terk etmeye işaret eder. Dünya işlerine kendini çok kaptırdığı için hayır işlerini unutan bir kimsenin varlığı ile açıklanır. Rüyada kalp ağrısı çekmek de aynı anlama gelir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

813

Rüya Sitesi Linkleri