Rüya tabiri ara

Rüyada Barışmak

Ocak 4, 2019 - Okuma süresi: 7 dakika

Rüyada Barışmak; iyi ve güzel gelişmelerin yaşanacağına işaret eder. Rüyada barıştığını görmek genel olarak oldukça olumlu bir rüya olarak tabir edilir. İş yaşamında yaşanılacak güzel gelişmelere ve kazançlı günlerin geleceğine delalet eder. Bazı tabircilere göre ise; bu rüya, küskünlüklerin uzayarak devam edeceğine ve yeni sorunların ortaya çıkacağına delalet eder.

Rüyada Arkadaşla Barışmak
Kişi rüyasında uzun süredir küskünlük yaşadığı ve tartıştığı bir dostuyla barıştığını görürse; rüyayı gören kişi için hayırlı ve güzel haberler işiteceğine ve sorunlarını çözerek rahat bir dönem geçireceğine delalet eder.

Rüyada Akrabayla Barışmak
Rüyada akrabasıyla barıştığını gören bir kimse; yaşadığı sorunların her geçen gün daha da artacağına işaret eder. Aynı zamanda akrabayla barışmak; gerçek yaşamda da akraba ilişkilerinde büyük sorunların yaşanacağına da delalet eder.

Rüyada Barıştırmak
Rüyada insanları barıştırmaya çalışmak; rüya sahibinin huyunun güzel olacağına ve çok sevilen bir kimse olacağına işaret eder. Genç bir kadın için bu rüya, sadık olan bir kocaya ya da vefalı bir dostunun olacağına delalet eder. Öfkeli kişileri uzaklaştırmak; başkalarının ilerlemesini sağlamak için çaba göstereceğine işaret eder.

Rüyada barıştığını görmek genel olarak hayırlı ve olumlu gelişmelere yorulur. Rüya sahibinin küsüp kavga halinde olduğu yakınlarıyla, tekrar bir araya geleceğine ve barışılacağına işaret eder. Her ne kadar genellikle olumlu ve hayırlı şeylere yorulsa da, bazı tabirciler tarafındansa tam tersi şekilde yaşanacak olumsuzluklara ve hane içinde yaşanacak kavgalar şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Küslerin Barıştığını Görmek
Rüyada küs kişilerin barışması olumlu olaylara işaret eder. Rüya sahibinin bilge ve çevresi tarafından sözü dinlenen biri olduğuna yorulur. Eğer rüyada küslerin barıştırıldığı görülüyorsa, rüyayı gören kişinin çevresindeki hataları ve sorunları çözeceğine ve yakınındaki kimselere her konuda büyük yararları olacağına yorulur.

Rüyada Arkadaş ile Barıştığını Görmek
Hayırlı ve güzel gelişmelere delalet eder. Rüyayı gören kişinin yakın dostlarından biriyle yaşadığı sorunların, yakın vakitte son bulacağına ve huzur, esenlik içinde arkadaşlıklarını sürdüreceklerine yorulur.

Rüyada Küs Olduğu Biriyle Barıştığını Görmek
Gerçek hayattaki anlamına yorulur. Rüya sahibinin küs, dargın olduğu kimselerle tekrar oturup hoş sohbet ederek; dargınlıkları ve kırgınlıkları geride bırakacağına yorulur. Düşmanları ile arasındaki husumetlerin son bulacağına delalet eder. Dinimize göre de dargınlık ve küskünlük gibi durumlar hoş değildir.

Rüyada Birine Küsmek
Rüyada birine küstüğünü görmek, tam tersi anlamına yorulur. Kişinin ailesiyle, dostlarıyla bağlarının daha da güçleneceğine ve küs olduğu kişilerle barışacağına işaret eder. Rüyada eşiyle küstüğünü görmek, rüya sahibinin eşiyle ilişkisinin daha da güçlü olacağına yorulur. Aynı şekilde arkadaşla küstüğünü görmek de, arkadaşıyla pek bir yakın/samimi olacağına delalet eder.

Rüyada küs olduğun biriyle sohbet etmek, aynı zamanda sosyal çevrenizden uzaklaşmak ya da zaman ayıramamak, sorumlulukların çoğalmasına yorumlanır. Kendinize vakit ayıramayabilir ve arkadaşlarınızla görüşmekte zorluk çekebilirsiniz. Aileniz de sizden daha çok ilgi bekleyebilir. Onları ihmal ettiğinizi düşünebilirler. Rüyada küs olduğun biriyle muhabbet etmek, maddi sorunlar ile karşılaşmaya da yorumlanır. Maddi durumunuz yüzünden sevdiklerinizle görüşmek zor hale gelebilir.

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Konuşup Barışmak
Hanede ya da yakın çevrede küs olduğunuz birileri varsa, onlarla barışabilirsiniz. Sevdikleriniz ile aranızdaki buzlar eriyebilir ve bazı sorunları geçmişte bırakmaya karar verebilirsiniz. Çok özlediğiniz birine de haber göndermeniz ya da sizi özleyen birinden haber gelmesi olasıdır.

Rüyada Küs Olduğun Birinin Seninle Konuşmak İstemesi
Gerçek hayatta da sizi çok özleyen ve yeniden sizinle samimi olmak isteyen birine yorumlanır. Rüyanızda gördüğünüz kişi sizi özlüyor olabilir ve yakında sizinle iletişime geçebilir. Belki başkasından da haber göndererek aranızda esen soğuk rüzgarların son bulmasını isteyebilir.

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Tartışmak
Yakında duyacağınız haberler sizi sinirlendirebilir. Birine karşı öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Size karşı ön yargısı, düşünceleri ya da başkalarına konuşmaları canınızı sıkabilir. Şu günlerde birinin kalbini kırmamaya özen gösterin.

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Telefonda Konuşmak
Sizinle önemli bir konuşma yapmak isteyen biri olabilir. Ancak sizden çekiniyor. Belki bu çok üzüleceğiniz ya da çok sinir olacağınız bir konu olabilir. Bu sebeple de size nasıl konuyu açacağı konusunda kararsız. Sizinle konuşmak için zaman kolluyor olabilir.

Rüyada Küs Olduğun Kardeşle Konuşmak
Tüm ailenin bir vesile ile bir araya geleceğine ve herkesin birbiriyle görüşeceğine, uzun süredir görmediğiniz akrabalarınızla hasret gidereceğinize ya da barışacağınıza yorumlanır. Bu davet ile birlikte kardeşiniz ile de barışma olanağınız olabilir. Sizi barıştırmak için sevdikleriniz çaba gösterecekler.

Rüyada Küs Olduğun Akrabayla Konuşmak
Gerçek hayatta da küs olduğunuz bu akrabanız ile yeniden görüşmeye başlayabilir, başkalarının da araya girmesi ile artık barışabilirsiniz. Aranızdaki sorunlar da çözülebilir. Özellikle karşı taraf haksızsa bunu kabullenmesi olasıdır.

Rüyada Küs Olduğun Arkadaşla Konuşmak
Arkadaşının seni çok özlediğine ve seninle görüşmek, yeniden dostluk kurmak istediğine yorumlanır. Şu günlerde sürekli seni hatırlıyor, seninle zaman geçirmek istiyor. Ama bir türlü seninle iletişim kurmaya cesaret edemiyor olabilir.

Rüyada Küs Olduğun Sevgiliyle Konuşmak
Kariyer ya da eğitim hayatında uzun süredir hayal ettiğiniz konuma ulaşacağınıza ve kendinizi başarılı bulacağınıza, hak ettiğiniz şeyleri yakında elde edeceğinize yorumlanır. Özel hayatınızda bulamadığınız mutluluğu iş hayatında yakalayabilir ve kazancınıza ya da kariyerinize odaklanabilirsiniz.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3644