Rüya tabiri ara

Rüyada Bardaktan Su İçmek

Nisan 19, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada bardaktan su içmek, Rüyalar şüphesiz her insanın uyku sırasında gördüğü hayali bir yaşamdır. Rüya bilinç altının, insanın en hassas olduğu uyku sırasında çalışması ile insanların gün içerisinde yaşadıkları, etkilendikleri ve kafalarına çok taktıkları konulardan oluşabilir. İnsanlar uyandıklarında hatırlamasalar bile birçok rüya görürler. Bu rüyalar insanları bir çok zaman iyi ya da kötü olarak etkiler. İnsanlarda etkilendikleri bu rüyaların anlamlarını ve sırlarını hep merak ederler. Bazen kuşkulanırlar, bazen de mutlu olurlar. Bu ihtiyaçlardan dolayıdır ki kökeni eskilere dayanan ve eski alimler, din adamları, bilginler tarafından birçok rüyanın anlamı tabir haline gelmiştir. Bizde asıl konumuz olan rüyada bardaktan su içmek olayının islam-i tabirciler tarafından yapılan tabirine bakalım.

Öncelikle rüyada su görmek her ne şekilde olursa olsun rızk, bereket, bolluk, temizlik, menfaat, faydalılık, ucuzluk, mutluluk, ölüm ve sağlık olarak tabir edilir. Tabi ki bunların yanı sıra dedikodu ve sıkıntı olarak da tabir edilmektedir. Rüyada bardaktan su içmek tabirlerinden biri, hayırlı ve makbul bir insan olmaya, sağlıktan bolluk ve bereketten yana şanslı bir kişi olmaya ve  bu söylenenlerin hepsine birden sahip olma şansına sahip olmaya işarettir. Başka bir anlamda da rüyada bardaktan su içmek; tutumlu olmaya, kararında harcama yapmaya, fazlalıktan kaçınmaya, idareli geçinmeye, tasarrufa işarettir. İçilen su temiz, bol ve berrak ise rüyayı gören kişinin maddi yönden rahatlayacağına, birçok maddi sıkıntısından kurtularak zenginleşeceğine, tüm maddi sıkıntılarından kurtulacağına işarettir. Bunların yanı sıra başka bir islam-i rüya yorumlamalarına göre rüyada bardaktan su içmek; zor dönemlerin sıkıntılarından arınıp mutlu bir döneme girileceğine, çoğu derdine çözüm bulunacağına, hastalıkların şifasının bol olacağına işaret olmaktadır.

Rüyaların tabirlerine bakıldığında aynı rüya için iyi ya da kötü tabirler karşımıza çıkabilmektedir. Tabi ki bu olay sizleri çok büyük ikilemlerde bırakabilmektedir. Böyle durumlarda sizler kendinize en uygun olan rüya yorumunu seçerek onun üzerinde yoğunlaşım. Birde rüyada bardaktan su içmek olayını modern rüya yorumcularına  göre değerlendirelim. Modern rüya tabircileri rüyada bardaktan su içmek olayını uyku sırasında susuz olmamızdan dolayıda olabileceğini söyleyerek şöyle yorumlamışlardır. Rüyada bardaktan su içmek geleceğimiz için büyük işarettir. Bu rüya rahatlığa, güzel günlerin geleceğine, sıkıntılarımızdan kurtulacağımıza işarettir.

Rüyaları yorumlarken her zaman iyimser olmak gereklidir. Kötü rüyaların kimselerle paylaşılmaması tavsiye edilmektedir. İyi rüyaların ise gizlenmesinde herhangi bir sakınca yoktur. Yapılan rüya tabirleri sadece yorumlardan oluşmaktadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3814