Rüya tabiri ara

Cover Image

Bar

Kasım 25, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada Bar Görmek Neye Yorulur?

Rüyada bar görmek, bar rüyaları genellikle maddi ve manevi sıkıntıya, hastalığa, pişmanlığa işaret ettiği gibi dert olarak ta yorumlanır. Bu rüyalar hakkında hayırlı anlam ifade etmek son derece yanlış olur. Rüyalarında bar gören kimseler, yaşadıkları üzücü bir takım olayları kendilerine dert ederek takıntıları yüzünden hayatın hiç bir karesinde mutluluğu yaşayamazlar. Bu rüya zor duruma düşmüş kimselere uzatılan yardım eline, o kişilerden medet ya da beklenti ummadan yapılan yardımı tamamen Allah rızası için yapmaya ifade edilir. Pişmanlık olarak ta gösterilen bar rüyası kişinin yaşadığı hayattan ders çıkararak bundan sonraki yaşamına daha çok özen göstereceğine, kötülükten ve günah kılınan olgulardan uzak durarak tövbe kapısını aralayacağına ifade edilir. Rüyada bara gittiğini görmek, hayal kırıklığına, kötü alışkanlıklar edinmeye, başkalarının düşüncelerine kulak vermenin cezasını maddi olarak yaşamaya tabir edilir. Kafa karışıklığı şeklinde de anlam içeren bar rüyası, ikilemde kalmaya, kişinin vereceği kararlarda çevresindeki insanların tepkisine maruz kalmasına sembol edilir.

Rüyada Bara Gitmek

Rüyada bara gitmek, hayal kırıklığı şeklinde anlam içeren rüya; rüyayı gören kimsenin olur gözlerler baktığı işlerde hayal kırıklığı yaşayarak maddi kazancını son noktasına kadar tüketeceğine yorumlanır. Rüyasında bara gittiğini gören kimse, ahlaki değerlere uygun olmayan davranışların tepkisini görerek insanların gözünde saygısız, terbiyesiz gibi söylemlere maruz kalır.

Rüyada Barda Yatmak

Rüyada barda yatmak, rüyasında barda yattığını gören kimse, sorumluluk almaktan ve çalışarak hayatını kazanmaktan uzak durup her anlamda kolaya kaçma yoluna gider. Barda yatmak, rüyası aynı zaman da psikolojik sorunlara, kendinizi kötü hissetmeye, davranış bozukluğuna, hakkınızda yapılan onca olumsuz söylemlere aldırış etmeden hayatı yaşamaya ifade edilir.

Rüyada Barda Çalışmak

Rüyada barda çalışmak, bu rüya kişinin helal olmayan kolay yollarla kazanç elde edilen işlerde çalışarak kısa zaman da maddi güce ulaşabilme hayalini sürdürmesine yorumlanır. Rüyalarında barda çalıştıklarını gören kimseler, aşırı sorumluluk duygusu gütmeden başlarına buyruk hayatlarını yaşayarak olası her türlü eylemi göze alırlar.

Rüyada Barda İçtiğini Görmek

Rüyada barda içtiğini görmek, eğlenceye düşkün, hayatı zevki sefa içinde yaşayan, ileriye yönelik planları olmayan kimselere yorulur. Rüyasında barda içtiğini gören kimse, sevdiği insanlarla eğlenceli, hoş vakitler geçirerek yaptıkları her türlü işlerden keyif alırlar.

Rüyada Eğlence Mekanı Görmek

Rüyada eğlence mekanı görmek, bu rüya kişinin çevresini saran, çıkarcı, menfaat düşkünü, haramcı kimselere yorulur. Rüyalarında eğlence mekanları gören kimseler, gözlerini kamaştıran sahte ışıkların gölgesinde kaybolarak geçmişe dahil tüm güzelliklerini bir bir kaybederler.

Rüyada Gazino Görmek

Rüyada gazino görmek, gazino rüyası kişinin iş hayatının stres ve sıkıntılarından biraz olsun kurtulabilmek ve kafasını dağıtmak amacıyla yaptığı aktivitedir. Bu rüyayı gören kimseler, kendilerine vakit ayırmak yerine hep sevdikleri için mücadele içinde yer alarak hayatlarının büyük bölümünü geride bırakırlar. Rüyada görülen gazino sembolü bazen de yeni dostluklar edinmeye, hoşnut olduğunuz ortamlara katılmaya, güzel niyetli kimselerle dostluk kurmaya ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1456