Rüya tabiri ara

Rüyada Banyo Yaptırmak

Aralık 9, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada banyo yaptırmak rüyayı gören kişiden bir tanıdığının yardım isteyeceği şeklinde yorumlanabilir. Rüya sahibi tanıdığı kişiden gelen bu yardım talebini geri çevirmeyecek ve söz konusu sıkıntıyı çözmek için belli bir zamana ihtiyaç duyduğunu söyleyecek. Ayrıca bu yardımı yaparken kimseden destek almayacak ve kimseye bu durumdan bahsetmeyeceksiniz.
Eğer rüyayı gören kişi eğer hastaysa bu rüyayı gördükten sonra zamanla iyileşmeye başlayacak olmasına delalet. Rüyanızda tanımadığınız bir kişiyi banyo yaptırıyorsanız çevrenizden güzel ve bol hayır duası alacaksınız demektir.

Rüyada Annesine Banyo Yaptırmak

Rüyada annesine banyo yaptırmak eğer bir bayan gördü ise anne ve babadan gelen hayır duasına işaret eder. Anne ve babası rüya sahibinden her anlamda memnun ve onun her daim yanında olacağına delalettir. Rüya sahibi eğer erkekse günah işleyeceğine delalettir.

Rüyada Müslüman Olmayan Birini Banyo Yaptırmak

Rüyada Müslüman olmayan birini banyo yaptırmak ise rüya sahibinin büyük günahları olan bir insana karşılıksız bir şekilde yardım edeceğini bildirir. Bu sayede siz de çok büyük sevaplar kazanacaksınız. Bir diğer yorumda rüya sahibinin kendisini düşünmeden hayatını hiçe sayarak bir kötülüğe yanlışa engel olacağı şeklinde yorumlanır. Bu yapılan fedakarlık sayesinde birçok insan kurtulacak ve siz de büyük bir hayra girmiş olacaksınız.

Rüyada Banyo Yaptığını Görmek

Eğer rüyanızda kendinizin banyo yaptığınızı gördü iseniz bunun anlamı yakın zamanda yaşadığınız sağlık sorunlarınızdan kurtulacaksınız demektir. Ayrıca eğer gebe iken banyo yaptığınızı görüyorsanız bebek düşürme ihtimali olabilir, dikkatli olmalısınız.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3766