Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada Banyo Yapmak

Haziran 19, 2019 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada banyo yapmak kişinin kendisine bağlı olarak değişim göstermektedir. Rüyasında banyo yaptığını gören kişi eğer gebe ise gebeliğinin çok zor geçeceğine, bu süreçte birçok sorun ve sıkıntılarla karşılaşacağına ya kendisinde ya da bebekte sağlık problemleri olabileceğine, bebeğini düşürme ihtimalinin olduğuna delalet etmektedir.

Eğer bu rüyayı birisine karşı gizliden duygular besleyen kişi görürse, bu kişinin sevdiğine kavuşamayacağına, sevdiği kişinin onu sevmediğine ve duygularını itiraf etmede acele etmemesi gerektiğine işaret etmektedir.

Banyo yapmak kimi zamanda rüya sahibinin çok iyi yerlere geleceğine, işinde başarılı olacağına ve kazancının artacağına, mutlu olacağı haberleri alacağı manasına gelmektedir. Rüya da kişinin ihtiyaçlarına binaen bir yorum yapılmalı ve ona göre tabir edilmelidir.

Rüyada Küvette Banyo Yapmak

Rüyasında küvette banyo yaptığını gören kişi ummadığı bir anda ve çok bunalıma girdiği bir zamanda kendisinin rahatlayacağına işaret etmektedir. Bu rüya bazen hasta olan kişinin hastalığından kurtulup tekrar eski sağlığına kavuşacağına, kendisine tanımadığı insanlardan gelecek birden fazla yardıma, iyiliğe tabir edilmiştir.

Bu rüya kimi zamanda kişinin bundan sonraki hayatında maddi olarak kazancının artacağına ve bolluk içinde yaşayacağına, istediği huzuru bulup darlıktan refaha ulaşacağına yorulmaktadır. Bazı âlimler tarafından da bu rüya ailesinin ve kendisinin darlık içinde bulunduğuna, paraya ve yardıma çok ihtiyacı olduğuna fakat kimsenin bunu görmediğine tabir edilmiştir. Bu rüya kişi için hem iyidir hem de kötüde olabilir diyebiliriz.

Rüyada Banyo Yapmak İçin Su Isıtmak

Rüyasında banyosu için su ısıttığını görmek kişi için bu rüya bir şeylere hazırlık yapacağına tabir edilmiştir. Su ısıtan kişi kendisi veya başkasının adına bir şeyi yapabilmek için ihtiyaç olan tüm şeyleri bir araya getirmeye başlayacağına işarettir.

Bu rüyayı gören kimse çok istediği bir iş için adımlar atacağına, bunları yaparken de çok mutlu olacağına, istekli bir hali olacağı anlamına gelmektedir. Bazı âlimler rüyada su ısıtmanın suyu ne şekilde ısıtıldığına bağlı olarak farklı şekillerde yorumlamışlardır. Banyo için ısıtılan su güğüm gibi malzemelerle sağlanıyorsa bu kişinin yaşadığı darlığa, fakirliğe ve sıkıntılara delalet etmektedir. Aynı zamanda bu rüya sahibi için bir işi çok çalışmasına rağmen başaramamak, istediğini elde edememek manasına gelmektedir.

Rüyada Balkonda Banyo Yapmak

Rüyasında balkonda banyo yaptığını gören kişi çevresi tarafından göz hapsinde olduğu manasına gelmektedir. Rüya sahibinin başkaları tarafından sürekli dedikodusunun yapılıp, eleştirildiğine, sevilmediğine, kendisine haset besleyen insanların oldukça fazla olduğuna, ayıplandığına işaret etmektedir.

Bu rüya bazen kişinin kazancının azalmasına, darlık yaşamasına, yalnız başına kalmasına ve imkânlarının kısıtlanmasına delalet etmektedir. Genel olarak olumsuz yorumlanan bu rüya bazen de kişinin karşısına çok iyi fırsatlar çıkmasına ve bunları dilediği gibi değerlendireceğine, beklemediği yerlerden kapıların açılacağı manasına gelmektedir.

Rüyada Camide Banyo Yapmak

Rüyasında camide banyo yaptığını gören kişi için bu rüya genelde manevi anlamda yaşanılacak değişiklere tabir edilmiştir. Rüyasında camide banyo yaptığını gören kişi günahlarının üzerinde bırakmış olduğu manevi yıkımı yavaş yavaş atlatacağına işaret etmektedir.

Bu rüya kişinin kötü yolda olduğunu, harama girdiğini ve etrafında günahkâr insanlar olduğuna bunlardan kurtulmak istediği manasına gelmektedir. Bu rüya kişinin yaptığı tüm kötü şeylerden tövbe edeceğine, hayatını yeniden şekillendireceğine, iyi ve karakterli kişiler ile oturup kalkacağına işaret etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1357