Rüya tabiri ara

Rüyada Banyo Havlusu Görmek

Mayıs 6, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada banyo havlusu görmek bu rüya hem maddi hem de manevi desteğe işaret eder. Yakın zamanda bol kazanç elde edecek olan rüya sahibi bunu başarmak için desteği eşinden veya çok yakın bir arkadaşından manevi destek görecektir. Ayrıca bu rüya hem iş hayatında hem de özel hayatta attığı her adımın başarılı olacağı şeklinde yorumlanır. Havlunun rengi beyaz ise temiz ve helal bir yolda ilerlemeye işaret eder. Bu temizlik özel ilişkilerde de görülecektir.

Rüyayı gören kişinin şansının ve yolunun açık olduğuna işaret eder. Kişinin önüne büyük fırsatların çıkacağına, bu fırsatları değerlendirirse yüksek mevkilere geleceğine delalet eder. Aynı zamanda iyi niyetli, temiz kalpli biriyle tanışıp aşk yaşanacağına da işaret etmektedir.Rüyada havlu görmek, rüya sahibinin hayatında yaşayacağı yeni ve güzel gelişmelere işaret eder. Kişinin uzun zamandır hayalleri ve idealleri için çabaladıklarının karşılığını alacağına ve maddi-manevi yönden daha iyi bir duruma geleceğine delalet eder. Hane içinde mutluluğa, huzura ve bolluk-berekete işaret etmektedir.

Rüyada banyo havlusu veya bornoz görmek, borçtan ve sıkıntıdan kurtul­maya, sevinç ve sürura işarettir.Üzerinde banyo havlusu veya bor­noz görmek, mutluluğa, eşler arasın­daki muhabbete işarettir.Bekâr birinin bornoz veya banyo havlusu görmesi veya bürünmesi, evlenmesine işaret eder.Kirli banyo havlusu, günaha, borca ve sıkıntıya işarettir.Yırtık veya parçalanmış banyo havlusu görmek, iyi değildir.Eskimiş ve lime lime olmuş bornoz veya banyo havlusu, üzüntü ve ke­der işaretidir.

Rüyada görülen beyaz havlu, nasipli ve kısmetli işlere yorulur. Kişinin kendisi gibi iyi niyetli ve temiz kalpli kimselerle birlikte iş yapacağına ve helal yollardan elde ettiği başarı sayesinde mal mülk sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada beyaz havlu asmak, rüya sahibinin yakın geçmişte tartıştığı kimselerden af dileyeceğine ve dostluklarını tekrardan pekiştireceğine delalet eder.

Rüyada havlu aldığını görmek yeni iş kurmaya delalet eder. Rüyayı gören kimsenin senelerdir istediği kendi işini kurma hayaline yakın olduğuna ve yeni kuracağı işinde fırsatları değerlendirirse büyük başarılar elde edeceğine yorulur.

Rüyada havlu yıkadığını görmek, rüya sahibinin tüm kötü niyetlerinden ve geçmişte yaptığı hayırsız işlerden pişmanlık duyacağına ve bundan sonraki yaşamında hak yolundan hiç sapmayacağına delalet eder. Yaptığı ve başarılı olduğu projeler sayesinde yeni ortamlara gireceğine ve bu ortamlarda büyük bir saygıyla karşılanacağına yorulur.

Rüyada havlu kenarı görmek; rızık ve bolluk, berekete yorulur.Rüya sahibinin yapacağı işler sayesinde büyük başarılara imza atacağına, bu işlerden kazandığı paralar ile doğru yatırımlar yaparak mal ve mülkünü arttıracağına delalet eder.

Rüyada havlu hediye aldığını görmek, kırgınlık ve küslük olan kimselerle barışmaya delalet eder. Rüya sahibinin dargınlık yaşadığı dostlarıyla tekrar aynı ortamda bulunacağına ve sorunları konuşarak aşacağına delalet eder. Huzur, barış ve mutluluk kavramlarıyla açıklanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1477