Rüya tabiri ara

Cover Image

Bant

Kasım 21, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada Bant Görmek

Rüyada bant görmek, şifa bulmak şeklinde belirtilen bant rüyaları hastalıktan kurtulmaya, hayırlı kazanca ulaşmaya, iyi huylu güzel kimselerle tanışmaya yorumlanır. Rüyalarında bant gören kimseler, hayatlarını olumsuz kılacak bir çok etkenden zorluk çekmeden sıyrılarak kendilerini gibi ailelerini de mutlu huzurlu yaşamın içine sürüklerler. Bant rüyası kişinin her anlamda rahata ereceğini, bekar ise hayırlı kısmet kapılarına vakıf olacağını, iş hayatında da mevki ve makam sahibi olacağını gösterir. Rüyada görülen bant dünya nimetlerine olduğu kadar manevi güzellikleri de simgeler. bu rüya kişinin yanlışlarından ve hatalarından dönerek tövbe kapısını aralamasına, pişmanlık duygusunu yaşayarak Allah’a el açmasına en güzel örnek olarak ta gösterilir. Bant rüyasını bir tek anlama sığdırmak hem eksik hem de yanlış anlatıma yol açar. Bu rüya da görülmesi gereken bantın ne şekilde olduğudur. Bant rüyaları hakkında ünlü bir çok rüya alimlerimiz inde ortak söyleyişleri vardır. Rüya alimlerimiz görülen rüyanın kişi ya da kişiler için hayır getireceğini, kendilerini rahatsız kılan her türlü musibetten yakın zaman da kurtulacağını ifadelemişlerdir.

Rüyada Ağzı Bantlı Birini Görmek

Rüyada ağzı bantlı birini görmek, bu rüyayı gören kimseler, yakın zaman da istemedikleri olayların içinde kendilerini bularak zorbalık ve kaba kuvvet sonucu yanlış işlere sürüklenirler. Rüyada ağzı bantlı birini görmek, sizden yardım dileyen kimseye, çaresizliğe, kişinin hürriyetini özgür kılabilmek için vereceğiniz mücadeleye yorumlanmaktadır. Bu rüya bazen de, yersiz korkuya kapılmaya, istemediğiniz eylemlerin içinde kendinizi bulmaya, yaşanılan hayattan tat almamaya tabir edilmektedir.

Rüyada Koli Bandı Görmek

Rüyada koli bandı görmek, rüyada görülen koli bandı kendinizi gösterebileceğiniz iş hayatınızda yükselme şansı bulacağınız pozisyonlar yakalayacağınıza yorumlanır. Rüyasında koli bandı gören kimseler, son derece gayretli, işlerine gereken önemi veren, geleceklerini daha güzel hale getirmek için çıktığı yolda kararlılıkla ilerleyen kimsedir.

Rüyada Yara Bandı Görmek

Rüyada yara bandı görmek, yara bandı rüyası, özellikle hasta kimseler için kurtuluş yolu şeklinde yorumlanıp kişinin eski sağlığına kavuşmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğini işaret eder. Rüyada yara bandı gören kimseler, ilim ve sağlığa merak sarmış, kendilerini bu konuda geliştirme yoluna girmiş, insanların mutluluğu için zor olan bir çok engeli aşmış kişilerdir.

Rüyada Yapıştırıcı Bant Görmek

Rüyada yapıştırıcı bant görmek, rüyayı gören kimsenin çevresinde yaşanan olaylara karşı son derece hassasiyetini koruyarak sakinlik içinde izlenim yapacağına yorumlanır. Rüyasında yapıştırıcı bant gören kimse, sabırlı, hidayeti, ön yargılardan uzak olan, ailesine ve sevdiği kimselere zarar gelmemesi için her türlü cefakarlığı sağlayan kimsedir.

Rüyada Para Bandı Görmek

Rüyada para bandı görmek, bu rüya elinize geçecek yüklü paraya, maddi sıkıntıların son bulmasına, kendinizi ve ailenizi güvence altında tutacağınıza yorumlanır. Rüyalarında para bantları gören kimseler, hayatın zahmetli ve zorlu süreçlerine aldırış etmeden ellerine geçen her türlü fırsatı kendi lehlerine çevirerek yaşamlarını istenilen boyutta sürdürme yolunda ilerlerler.

Rüyada Bant Yapıştırmak

Rüyada bant yapıştırmak, bant yapıştırmak, rüyası geçmişe ve yapılan yanlışlardan ders çıkarmaya, tövbe etmeye, Allah’a sığınmaya, kişinin hayatını güzel kılacak etkinlikler içinde yer almasına yorumlanır. Rüyada bant yapıştırdığını gören kimse, zor durumda olan birine maddi ve manevi yardımda bulunarak hem o kişinin duasını kazanır hem de Allah katında hayır kazanmış olur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2959

Rüya Sitesi Linkleri