Rüya tabiri ara

Cover Image

Banka Kartı

Kasım 16, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Banka Kartı Görmek

Rüyada banka kartı görmek, rüyada görülen banka kartı maddi rahatlığa, sıkıntıları sonlandırmaya, refah düzeyinizi geliştirecek güzel gelişmelere yorumlanır. Rüyalarında banka kartı gören kimseler, içlerinde boğuldukları parasal sorunlarına son vererek maddi anlamda kendilerini güçlü hissederler. Banka kartı rüyası bazen de sosyal yaşamınızda uyumsuzluk yaşayacağınız kimselere, fikir ayrılığına düşmeye, keyfinizi kaçıracak olumsuz olaylar yaşayacağınıza ifade edilir. Bu rüya kişinin mesleki anlamda yeterli konuma gelmesini kolaylaştıracak en güzel fırsat kapısı şeklinde sunulup dikkat edilmesi halinde açılacak fırsat kapısı olarak gösterilir. Rüyada görülen banka kartları, ikramiye almak, emekli olmak ya da her hangi bir kuruma bağlı olmak şeklinde de gösterilir. Bu rüya aynı zaman da kişinin tek başına kendi iradesiyle yardım almadan ailesine bakabilme şerefine nail olup ailesinin her türlü maddi ihtiyacına kulak vereceğini gösterir. Banka kartı rüyaları hayra olduğu kadar şerre de olumlu etkenlere olduğu kadar olumsuz bir çok etkeni de içeriğinde barındırır. Bu tür rüyalar uyarı mahiyeti içerdiği için önemli olan rüyalarda bize verilen mesajı en doğru şekilde anlayabilmemizdir.

Rüyada Banka Kartını Kaybetmek

Rüyada banka kartını kaybetmek, rüyasında banka kartını kaybettiğini gören kimse, sevdiği kişilere karşı verdiği sözlerinde geri adım atmayarak yaşanılan olumsuz bir çok etkene aldırış etmez. Rüyada banka kartını kaybetmek, gülünç bir çok olaya maruz kalmaya, insanları eğlendirmeye, çevrenizde etkileneceğini bir çok olaya şahitlik yapacağınıza ifade edilir. Bu rüya maddi konularda dikkatli davranmanız gerektiğine, olası durumlara karşı önlem almanıza ifade edilir.

Rüyada Banka Kartını Kırmak

Rüyada banka kartını kırmak, yapılan hatalar ve yanlış işlerden ders çıkarmaya, hayatınıza çeki düzen vermeye, sizin ve aileniz için hayırlı olmayan kazançlardan uzak durmaya yorumlanır. Rüyasında banka kartını kırdığını gören kimse, hayatını saran olumsuz etkenlere bir bir son vererek kendisi için çizilen yolda hayırlı şekilde ilerleme şerefine nail olur.

Rüyada Bankamatik Görmek

Rüyada bankamatik görmek, rüyada görülen bankamatik diğer adıyla ( ATM ) sembolü, yaşanılan sorunların ardı arkası kesilmeyeceğine, maddi açıdan oldukça güç durumlara maruz kalacağınıza yorumlanır. Rüyasında bankamatik gören kimse, yaptığı borca aldırış etmeden hayatını normal seyrinde devam ettirerek hem kendisine hem de ailesine zarar verir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4496