Rüya tabiri ara

Cover Image

Banka

Kasım 15, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada Banka Görmek

Rüyada banka görmek, banka rüyaları kaybedilecek mal varlıklarına, yaşanılacak maddi sıkıntıların sonucu olası zorluklara yorulur. Bu rüya kişi ya da kişiler için hayırdan çok şerre işarettir. Banka rüyasını gören kimseler, hayatlarına çeki düzen vermeli kendilerine tehlikeye sokacak her türlü kötülüklerden uzak durmalıdırlar. Rüyada görülen banka sembolü, aynı zaman da sizin hakkınızda yalan yanlış söylemler de bulunan çevrenize karşı sizi olumsuz yönde gösteren kötü huylu kimsenin varlığına yorumlanır. Rüyada bankada çokça para görmeniz, zenginleşeceğinize, yorumlanırken, bankayı boş olarak görmeniz ise para kaybı yaşayacağınıza tabir edilir. Banka rüyaları kimi zaman da zorluklardan ve zahmetli işlerden sıyrılmaya, size hayatı yaşama fırsatı sunan bir yakınınıza, faizli de olsa kazancınızı arttıracak yatırımlı işlere yönelmeye ifade edilir. Rüyasında bankada olduğunu gören kimse, her türlü etkene şahitlik ederek şaşkınlık yaşayacağı değişken bir çok olaya maruz kalır. Bu tür rüyalar uyarı mahiyeti içerdiği için bu tür rüyaların ardından salavat getirilmeli ve atacağınız her türlü adıma karşı duyarlı olmanızı tavsiye ederiz.

Rüyada Banka Müdürü Görmek

Rüyada banka müdürü görmek, rüyada görülen banka müdürü sembolü, gören kimse, için hayırlı olduğu kadar şerre de işarettir. Bu rüya da önemli olan görülen rüyanın içeriğidir. Rüyasında banka müdürü gören kimse, yaşadığı maddi zorluklardan sıyrılma şansını bularak eline geçen fırsat sayesinde biraz olsun rahat nefes alır. Banka müdürü rüyası aynı zaman da üst düzey kimseden yardım görmeye, mali açıdan rahatlamaya, hayatınızın normal seyrinde devam etmesine ifade edilir.

Rüyada Bankadan Para Çekmek

Rüyada bankadan para çekmek, rüyada bankadan para çektiğini görmek, yaşanılacak mali krize, geçim sıkıntısına düşmeye, elde ettiğiniz gelirlerin izin bir bir tükenmesine yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, hayatlarını daha da kötüye götürmemek için planlı ve mantıklı davranmalı, kendilerine ve ailelerine zarar getirecek her türlü etkenlerden uzak durmalıdırlar. Bu rüya işlerde başarısızlık şeklinde de ifade içerir.

Rüyada Bankaya Para Yatırmak

Rüyada bankaya para yatırmak, bankaya para yatırmak rüyası işlerde başarıya, maddi güçte yükselişe, gelirlerin izin istediğiniz şekilde sürmesine yorumlanır. Rüyada bankaya para yatırdığını gören kimse, istenilenin üstünde mali güce ulaşarak çevresinde gölge gibi dolaşan bir çok yalakanın içinde yer alır.

Rüyada Boş Banka Görmek

Rüyada boş banka görmek, rüyada görülen boş banka mali kayba, zarara uğramaya, yaptığınız işlerde beklenilenin altına düşmeye yorumlanır. Boş banka rüyasını gören kimseler, oldukça zorlu bir sürecin içine girerek maddi olduğu kadar manevi de bir çok değerlerini kaybetme noktasına gelirler.

Rüyada Bankada Memur Olarak Çalıştığını Görmek

Rüyada bankada memur olarak çalıştığını görmek, banka genel anlam itibariyle bakıldığında faiz adıyla görüldüğü için burada çalıştığını gören kimseninde akıbeti karanlık olur. Bu rüyayı gören kişiler, kazançlarını helal olmayan yollarla ifşa ederek tefecilik yoluyla kazanç elde ettikleri satışlarını ailesine sunarlar. Rüyada banka da memur olarak çalıştığını görmek, bazen de çaresizliğe, olumsuz bir çok etkene göz yummaya, kişinin çaresiz kalmasına ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4468

Rüya Sitesi Linkleri