Rüya tabiri ara

Rüyada Bank Görmek

Kasım 24, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada bank görmek, kişinin çevresindeki insanlara gereğinden fazla değer verip zarar görmesi anlamına gelir. Yani yeni tanıdığı ya da henüz tam olarak tanımadığı insanlara karşı fazla verici ve duyarlı olmasından dolayı sürekli üzüldüğünü gösterir. Yeterince tanımadan herkese yüreğini açmasının sonucunda üzülmeye ve haksızlığa uğramaya devam edecek olan kişi için bu rüya bir işaret niteliğindedir.

Boş Bank Görmek

Kişi rüyasında boş bir bank görüyorsa, kendini hep yalnız hissettiği anlamına gelir. Derdini paylaşacak ve duygularını anlatacak birilerini etrafında bulamadığını gösterir. Rüya sahibinin kafasının hep karışık olduğu ve çevresindeki kimsenin onu anlamadığını gösteren bu olay kişinin hep aynı eksikliği duyarak yaşamaya devam etmesi anlamına gelir.

Tahta Bank Görmek

Aslında kişinin rüyasında bank görmekle tahta bank görmesi arasında pek bir fark yoktur. Her ikisi aynı anlamdadır ve kişini çevresindekilere karşı her zaman tedbirli davranması anlamına gelir. Rüya sahibinin etrafındaki kişilere karşı yeterince tanısın ya da tanımasın hem maddi hem de manevi anlamda bu denli verici olmasının ona zarar verdiğini gösteriyor. Rüya sahibinin insanları iyice tanımadan onlara hak ettiğinden fazla değer verdiği için sürekli olarak sonunda üzüldüğünü işaret ediyor.
Bu denli cömert olmanın kişiye hem maddi hem de manevi anlamda zara verdiğini gösteren rüya aslında bir anlamda rüya sahibinin bu konuda daha bilinçli olması için bir işarettir. Daha fazla darbe yememek ve zarara uğramamak adına böyle bir rüya gördüğünüzde bunu bu şekilde yorumlamalısınız.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3960