Rüya tabiri ara

Cover Image

Balta

Mart 1, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada balta görmek, balta rüyası kafanızı saran belli başlı korkularınızın üstesinden gelmeye, kendinizi güvende hissederek rahat hayat yaşamaya yorumlanır. Rüyasında balta gören kimse, kendisine duyduğu güven ve inanç ile her türlü işin üstesinden gelerek başarma duygusunu her daim içinde hisseder. Rüyada balta görmek, kimi zaman da size bir çok konuda destek sunan, sizi olabilecek kötülüklere karşı her daim koruyan, maddi ve manevi desteği ile daima size güven veren kimselere işaret edilmektedir. Bu rüyayı gören kimseler, zorluklara rağmen savaşma ve ayakta durabilme gücünü kendi hislerinde hissederek daima ileriye ve büyük hedeflere yönelmişlerdir. Rüyada görülen keskin balta, can yakmaya, ağız kavgasına, baltayla yaş ağacı kesmek, kötülük ve başa gelecek belalara, baltayla kuru ağaç ya da odunlara kesmek, huzurlu hayat yaşamaya, sıhhat ve afiyete yorumlanmaktadır. Rüyada balta görmek, sağlıklı süre gelen hayata, hastalıklardan kurtulmaya, sıkıntıların bir bir atlatılarak günden güne daha kaliteli ve yaşanılabilir hayata sahip olunmaya sembol edilir. Rüyada kırık balta görmek, ise hastalığa, hayal kırıklığına, ağız tadınızın kaçmasına yorulur.

Rüyada Balta Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada balta görmek, rüyada görülen balta korkularınızla mücadele etmeye, kendinize olan inancınıza, yaptığınız bir çok işi ileriye yönelik hedefler koyarak yapmaya yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler, kendi hayatlarına değer ve anlam katan her türlü güzel eyleme sürüklenerek yaşadıkları ömürlerini güzelliklerle süslerler. İmdat ve gelecek yardım şeklinde de ifade içeren balta, darlıktan ve sıkıntıdan kurtulmaya, elinizin bollaşmasına, yardım göreceğiniz yakınınıza delalet eder.

Rüyada Sapı Kırık Balta Görmek

Rüyada sapı kırık balta görmek, yanlış işler peşinde koşan, hayatının büyük bölümünü haram ve kötülüklerle yöneltmiş, Allah’ın günahkar kıldığı kimselere yorumlanır. Rüyada görülen sapı kırık balta sembolü aynı zaman da uygunsuz yerde bulunmaya, tatsız olaylarla karşı karşıya kalmaya, ağız tadınızın kaçmasına ifade edilmektedir.

Rüyada Balta İle Odun Kırmak

Rüyada balta ile odun kırmak, bu rüya kişinin işlerinde kolaya kaçarak olması kolay olaylara yöneleceğine, nasip kapısını aralayacak hayırlı kolay işlere yönelerek kısa zaman da yükseleceğine yorumlanır. Rüyada baltayla odun kırmak, aynı zaman da büyük ilgi görmeye, kazancınızı arttıracak yatırımlar yapmaya, ön görülü davranışlar sergilemeye ifade edilir.

Rüyada Balta İle Adam Öldürmek

Rüyada balta ile adam öldürmek, akla ilk geldiğinde ürkütücü  düşüncelere sebebiyet verse de yazılanın aksine son derece hayırlı ve güzel rüyadır. Bu rüya rıkzın ve kazancın yükselmesine, sağlıklı ömre, hayatın günden güne daha güzel hal almasına sembol edilir. Rüyada balta ile adam öldürmek, kimi zamanda kendinizi ifade edebilme gücüne sahip olmaya, bulunduğunuz her ortama uyum sağlayabilmeyi sembol edilir.

Rüyada Balta İle Yaralandığını Görmek

Rüyada balta ile yaralandığını görmek, rüyasında balta ile yaralandığını gören kimse, elindeki mal ve mülkünü kaybetme noktasına gelerek rızkının kesilmesine yol açacak sorunların içine düşer. Rüyada balta ile yaralandığını görmek, bazen de el açıklığına, savurganlığa, boş boğazlığa, düşünmeden yapılan yanlış işlere yorumlanmaktadır.

Rüyada Nacak Görmek

Rüyada nacak görmek, bu rüya fakirlikten ve yoksulluktan kurtulmaya, bir çok fırsat kapısına nail olmaya, hayatın her geçen gün daha güzel hal almasına yorumlanır. Rüyasında nacak gören kimseler, alacakları hayırlı ve güzel haber ile mutlu olup yaşadıkları hayatı her anlamıyla geride bırakırlar.

Rüyada Keser Görmek

Rüyada keser görmek, keser rüyası güzel ahlak sahibi, temiz, iş hayatında son derece tiriz, çevresine karşı saygılı ve hoş görülü kimselere işaret eder Bu rüyayı gören kişiler, bulundukları bir çok ortama ayrı keyif ve mutluluk sağlayarak bir çok insan tarafından sevilip sayılırlar.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3815