Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada Balon Görmek

Mayıs 23, 2020 - Okuma süresi: 8 dakika

Rüyada balon görülmesi durumunda kişinin ideallerini gerçekleştirirken birtakım sıkıntılar çekeceği, idealleri uğruna çabalarken aksi bir şeyin yaşanmaması için atacağı adımlara daha dikkatli karar vermesi, yapacağı bir hata akabinde kişinin işlerinin ters gidebileceği anlamı çıkarılabilir. Rüyada balon görmek kişinin hiç tahmin etmediği bir şeyin bir anda karşısına çıkacağı da rivayet edilmektedir. İmam Nablusi (r.a) tabirine göre; rüyada balon görmek rüyayı gören kişinin veya bir yakının ölümünün yaklaştığı ya da rüyayı gören kişinin bir başka diyara göç edeceği anlamını taşımaktadır.

Ayrıca kişinin iş yaşantısında birtakım iyi haberler alınacağına da delalet etmektedir. Rüyada balon gören kişinin hayata ya da meslek yaşantısına dair umutlarının söndüğüne ve kişinin umudunu kaybetmemesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada Balon Uçurmak

Kişi rüyada balon uçurduğunu gördüyse bu rüyadan iş hayatına dair atacağı bir adımdan dolayı güzel bir gelir elde edeceği, bir satın alma işleminin ardından bu ticaretin kendisi için hayırlı işlere vesile olacağı anlamına gelmektedir. Rüyada balon uçurtmak devlet işleyişinin yolunda olduğuna işarettir. Ayrıca rüya sahibi için de bu durumun geçerli olduğu söylenebilmektedir.

Rüyada Balon Patladığını Görmek

Kişi rüyasında bir balonun patladığını görmüşse bu rüyadan kişinin yapacağı ticari bir işten kârlı çıkamayacağı, hastalığı olan bir akrabasının ya da ahbabının rahatsızlığının artacağı, rüyayı gören kişinin kamu çalışanı olması durumunda memuriyetten istifa edeceği anlamı çıkarılmaktadır. Rüyada balon patladığını görmek rüya sahibine asılsız bir iftira atılacağı anlamına da gelmektedir. Eğer rüya esnasında balon kişinin elinde patlamışsa bu rüya kişinin üzerine atılan iftiradan sıyrılacağına ve gerçeğin gün yüzüne çıkacağına işaret eder.

Rüyada Gökyüzündeki Balonun Alçalması

Kişi rüyasında gökyüzündeki bir balonun yere doğru indiğini görmüşse bu rüya kişinin sahip olduğu makamdan ya da mevkiden ayrılarak inzivaya çekileceğine delalet eder. Rüyada gökyüzündeki balonun alçalması esnasında parçalanması durumunda bu rüyadan kişinin başına büyük sıkıntılar ve dertler açılacağı anlamı çıkarılmaktadır. Bu dertler rüyayı gören kişinin kabahati olmadığı hâlde üzerine bir suç atılacağı ve bu suçlama yüzünden kişinin işinden atılacağı şeklinde de yorumlanabilir.

Rüyada Balon

Rüyada Sevgilinin Balon Vermesi

Rüyada sevgilinin elinden balon almak rüya sahibinin yaşamı boyunca neşeyle dolu ve refah içinde olacağı, bu yüzden de rüya sahibine nazar değeceği anlamı çıkarılabilir. Rüyada sevgilinin balonu vermesi kişinin sert ve ciddi atılımlarda bulunacağına, bazı kişilere el uzatacağına ve el uzattığı bu kişilerle bir ortalık kurması akabinde takdir edilecek türden başarılar elde edileceğine, kişinin evlilik gibi bir yola gireceğine, bu yola girerken birikim sahibi olması gerektiğine delalet eder. Ayrıca rüya sahibine bir yakını tarafından afiyette olduğuna dair güzel bir haber geleceği de rivayet edilmektedir.

Rüyada Sevgiliyle Balon Patlatmak

Rüyada sevgilisiyle birlikte balon patlattığını gören kişi hiç hesapta yokken bir yerlerden büyük bir maddi gelir elde edeceği, böylece kişinin parasal yönde hissettiği sıkıntıların artık geride kalacağı ve hayatında büyük bir önem taşıyan kişilerle kaliteli zamanlar geçireceği anlamı çıkarılmaktadır. Ayrıca rüyada sevgiliyle balon patlatmak kişinin bir akrabasının, annesinin ya da babasının sıhhati hakkında kötü bir haber alacağı, bu haberin rüya sahibinde büyük bir enkaz yaratacağı, eğer kendini toparlamak istemezse kişinin büyük bir ruhsal sıkıntı içerisinde uzun bir zaman geçireceği şeklinde de yorumlanabilir.

Rüyada Renkli Balon Görmek

Rüyada yeşil renkte bir balon gören rüya sahibinin maddi kazancının elinden uçup gideceğine fakat çok zaman geçmeden kişinin kendisine yüksek statüde yer açacak birtakım işler yapacağına, bu süreçten sonrasının refah içinde geçecek bir yaşam olduğuna delalet eder. Kişinin rüyasında gördüğü renkli balonun sarı olması durumunda kişinin mesleki kariyerinde büyük takdirler toplayacağı ve olduğundan daha prestijli bir konuma yükseleceği anlamı çıkarılabilir. Kişinin sarı renkli balon görmesi aynı zamanda rüya sahibinin zorlu zamanlardan ve acı dolu süreçlerden geçeceğine ve başına birden fazla iş açılacağından dolayı işlerine odaklanmak konusunda büyük sorunlar yaşayacağına da işaret edebilir.

Rüyada renkli balon görmek balonun mor renkte olması durumunda rüya sahibinin çok yakın bir zamanda kargaşa dolu bir ortamda bulunacağı fakat bu ortamda kişinin soğukkanlı tavırları ve ikna kabiliyeti sayesinde kargaşanın son bulacağı, ortamda ferahlık hissedileceği yorumu yapılabilir. Geçimini ticaretle sağlayan bir kişi rüyasında mor balon görmüşse bu rüyanın manası kişinin iş hayatında daha prestijli bir konuma yükseleceği, büyük kazanımlar elde edeceğidir.

Rüyada Balon Görmenin Anlamları

Rüyada Ağaçta Balon Görmek

Rüyada ağacın üstünde balon gören bir kişi için üzüntülü ve kaygılı dönemlerinin son bulacağı, kişinin hayatındaki neşeli zamanların yakında başlayacağı, henüz netleşmeyen olayların netleşeceği ve bu saydamlık sayesinde rüya sahibinin ideallerini gerçekleştirebileceği, kişinin ideallerine ulaşmasının ardından çevresi tarafından saygı gören biri olacağı rivayet edilir. Evli bir kişi için Rüyada ağaçta balon görmek kişinin eşinden uzakta olacağı ve ayrı geçen bu dönemin uzunca bir süreci kapsayacağı yorumlaması da yapılmaktadır.

Rüyada Ağaca Balon Bağlamak

Kişinin rüyasında bir ağaca balon bağlaması rüyayı gören kişinin nüfuz sahibi biri olacağına, mesleki kariyerinde başarıdan başarıya koşacağına, çalışma arkadaşlarına önderlik edeceğine ve ortaya çıkardığı işlerle büyük kazanımlar elde edeceğine işaret eder. Ayrıca rüyada ağaca balon bağlamak kişinin çalışma arkadaşlarıyla yürüttüğü ekip işi içerisinde çalışma arkadaşlarına çok bağıracağı ve kendisine uzanan yardım ellerini reddedeceği şeklinde de yorumlanabilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2654