Rüya tabiri ara

Cover Image

Balo

Temmuz 1, 2018 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada balo görmek, rüyada baloya gitmek ya da baloda dans ettiğini görmek, nefsinize yenik düşmeye, iş hayatınızın kısa süreli sıkıntıya düşmesine yorumlanır. Bu rüya aile içinde duyulacak kötü sözler sebebiyle sıkıntıya düşürüleceğine, sevdiğiniz kimselerle yollarınızı ayırma noktasına geleceğinize ifade edilir. Rüyada kendinizi bir baloda görmeniz, iş hayatınızda kısa süreli sıkıntı yaşayacağınıza, ortaklık kurduğunuz kimselerle fikir çatışmasına düşeceğinize tabir edilir. Rüyada baloda bir kimseyle dans etmek, dans ettiğiniz kimseden kötülük göreceğinize, o kimse yüzünden yaşam şeklinizin değişeceğine ifade edilir. Rüyada balo görmek, aynı zaman da kısa süreli sağlık sorunları yaşamaya, bulunduğunuz mevkiden düşüşe geçmeye, güzel kıldığınız bir çok değerleri yok etmeye sembol edilir. Balo rüyası hakkında ünlü rüya alimlerimiz görülen rüyanın kişi için hayır getirmediği gibi şerre odak olup rızkının kesilmesine neden olacağına dile getirmişlerdir. Rüyada maskeli balo görmek, sadık dostlara sahip olmaya, arkadaşlık ilişkilerinizi geliştirmeye, girdiğiniz bir çok işte hayırlı sona ulaşmaya tabir edilir. Rüyada baloya gittiğini görmek, özellikle bekar kimseler için kısmet arayışı içinde olunmaya, kendinize eş olarak gördüğünüz kimseyle hayatınızı bir kılacağınıza tabir edilir.

Rüyada Balo Görmek

Rüyada balo görmek, balo rüyası kişinin zarar verici kötü alışkanlıkları yüzünden hayatını yaşanmaz kılarak girdiği bir çok işte başarısız olacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler kendilerini çekemeyen kimseler yüzünden girdikleri bir çok işte baltaya vurarak uzun zaman istediği sonucu elde edemezler. Rüyada görülen balo sembolü, bazen de duygularınıza yenik düşmeye, gerçekleri görmezden gelerek hayatı yanlış boyutlarıyla ele almaya tabir edilir.

Rüyada Balo Kıyafeti Görmek

Rüyada balo kıyafet görmek, bu rüyayı gören kimseler, kendilerini mutlu edebilecek varlıkları ile her daim kişiye güven hissi yaratacak vefalı sadık eşe ya da arkadaşa sahip olurlar. Rüyada balo kıyafeti görmek, ummadığınız yerlerden yüksek meblağda kazanç elde etmeye, her türlü şansı ve başarıyı elde tutmaya ifade edilir.

Rüyada Baloya Gitmek

Rüyada baloya gitmek, hayatın vermiş olduğu stres ve sıkıntılardan biraz olsun kendinizi uzak tutmaya, korkularınızı yenerek problemlere daha kalıcı çözümler üretmeye yorumlanır. Baloya gitmek, rüyası kimi zaman da eş arayışına gitmeye, hayatınıza renklilik getirmeye, şansınızı denemeye ifade edilir.

Rüyada Maskeli Balo Görmek

Rüyada maskeli balo görmek, zor ve sıkıntılı günleri geride bırakmaya, yaşadığınız zorlu süreci acı çekmeden atlatmaya, hayatta tutunabilme başarısını kazanmaya yorumlanır. Rüyada görülen maskeli balo rüyası bazen de yaşadığınız üzücü olayı çevrenizdeki insanlara bağlayarak sevdiğiniz kimselere kırıcı sözlerde bulunacağınıza tabir edilir.

Rüyada Şölen Görmek

Rüyada şölen görmek, aile içinde yaşanılan soğuklukların sevdiğiniz kimselerin de yaklaşımı sayesinde son bulacağına, hanede barış ortamının sağlanarak düzenin eski boyutlara ulaşacağına yorumlanır. Rüyada şölen görmek, aynı zaman da toplu organizasyona katılmaya, duyulan ilgi alakadan memnun kalmaya, girdiğiniz ortamlarda farklılık yaratmaya sembol edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3967