Rüya tabiri ara

Rüyada balina görmek

Temmuz 20, 2014 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada balina görmek, kârlı ve büyük bir yatırıma ticarette elde edilecek bol kazanca başarılar elde etmeye işaret ettiği gibi hayır işleyen yetim gözeten kişiye de işarettir.

Rüyada balinanın öldüğünü görmek, başarı getirecektir.

Rüyada bir balina tarafından yutulmak, bilinçaltına inmeyi (bu çok korkutucu olabilir) simgeleyebilir. Sonuç gerçek benliğinizin (değerli taşlar ya da başka bir hazine tarafından rüyalarda temsil edilebilir) keşfi olabilir. Değişme ve aydınlanmaya giden zor yolculuk. Birçok kültürde bu yaratığı değişimin, yeniden doğmanın yani başlangıcının simgesi haline getiren efsaneler vardır.

Rüyada derin sularda yüzen bir balina görmek, kendi benliğinizi ya da Evren’in derinliklerini araştırmanızı simgeler.

Rüyada balinanın su fışkırttığını görmek, bir çeşit hava ya da rüzgâr düşüdür ve aynı zamanda içine battığınız duygulara kısa bir ara verme isteğinizi yansıtır. Başka bir yoruma göre olumlu düşünce ve enerjinin serbest bırakılmasını da gösterir.

Suyun onarıcı gücünün simgesi; fikirlerinizi yenilemeyi, barışı ve iyileşmeyi, yaşamınızdaki sertlikleri yumuşatmayı simgeler.

Balinalar da yunuslar gibi yönlerini bir çeşit solar sistemle bulduğundan yaşamda yönünüzü bildiğinizin işaretidir.

Özellikle rüyada kambur balinalar kendi şarkınızı bulmayı ve bir ilişki söz konusu olduğunda ruhunuzu yansıtan uyuma ulaşmayı ifade eder. Bu balinaların şarkısı her üreme mevsiminde, çevrenin özelliklerine bağlı olarak değişir.

İbn-i Nablusi’ye göre: Rüyada balina görmek, O yıl içinde çok büyük güçlüklerle karşılaşacağınıza, işlerinizin ters gideceğine, rakilerinizin sizin hakkınızda düşündükleri kötülükler yüzünden zarara uğrayacağınıza delalettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

7037

Rüya Sitesi Linkleri