Rüya tabiri ara

Rüyada Balina Görmek

Şubat 5, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada balina görmek veya balina avı­na çıktığını görmek, rüya sahibinin iş hayatına işâre-ten yorumlanmıştır. Rüyada balina yemine delalet eder. Balina görmek, salih kimselerin mabedine, üzüntü ve kedere, yetkinin gitmesine, sinirlenmeye delalet eder. Yunus (aleyhisselam)ın balığını görmek, korkuda olan kimse için emniyete, fakir için zenginliğe, zorda olan için rahatlığa, mülkiyete layık olan için mülke delalet eder. Yusuf (aleyhisselam)ın zindanını, ashabı kehfin mağarasını ve Nuh (aleyhisselam)ın tandırını görmekte böyledir.

Rüyada balik agi görmek, büyük bir is kurma hayalinizin gercek olacagina, büyük bir kurulustan is teklifi alacaginiza isarettir. Bir kimsenin rüyada balina görmesi, o sene içinde başının sıkışacağına, işlerin biraz ters gideceğine delâlet eder. Denizde balıkçıların balina avladığını görmek, bazı kimselerin yardımı ile işlerin yola gireceğine işarettir. Balina büyük ama beraberinde sorumluluklar da getiren kısmet olarak yorumlanır. Balinanın yanında durmak veya beraber yüzmek, önemli bir işin başına geçileceğini işaret eder.

Balinanın üstünde olduğunu gören kişi de tanınmış ve başarılı bir yönetici olur.Rüyada balina görmek, o yil içinde çok büyük güçlüklerle karsilasacaginiza, islerinizin ters gidecegine, rakiplerinizin sizin hakkinizda düsündükleri kötülükler yüzünden zarara ugrayacaginiza, gurbette bir kimseniz varsa uzun zaman onun yaniniza dönemeyecegine delalet eder. Balina avlandigini görmekse, baskalarinin yardimi ile islerinizi bir düzene sokabileceginize, balina yagi içmek veya kullanmak, kuvvetli bir bünyeniz ol-dugu için o yil hastaliktan uzak kalacaginiza; kendinizin balina baligi avladiginizi görmeniz, çoktandir görmediginiz bir akrabanizi göreceginize; sizi bir balina baliginin yuttugunu görmeniz ise, uzun zamandir içinde bulundugunuz sikici durumdan kurtulacaginiza yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada balina görmek, rüya sahibinin büyük bir is teklifi almasina isaret eder. Eger balinayi yakalarsa teklif aldigi isi almaya muvaffak olur. Rüyada balık ağı görmek, büyük bir iş kurma hayalinizin gerçek olacağına, büyük bir kuruluştan iş teklifi alacağınıza işarettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3748