Rüya tabiri ara

Rüyada Balıklı Gölde Yüzmek

Nisan 10, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada balıklı gölde yüzmek, sağlığa işaret eden rüya anlamına gelir. Evin içine bebeğin geleceğini simgeler. Evli çiftin çocuk isteğinin gerçekleşeceğine delalet eder. Bol kazancın geleceğine yorumlanır. İnsanlar içinde sevilen ve sayılan kişi olacağına işaret eder. Borcunun bitmesiyle feraha kavuşacağını simgeler. Hayalini kurduğu arabayı satın aldığı için çok sevineceğine ifade edilir. Genç kız düğününde çok oynayacağına nail olur. Makamında yükseleceğini simgeler. Arkadaşına doğum günü partisi hazırlığı yapacağına nail olur. Evli çift evini istediği renge boya yapacağına delalet eder. Evli kadının erkek çocuğu olacağı anlamına gelir. İbadet görevlerini yerine getirmesi gerektiğine yorumlanır.

Yüzmek huzura işaret eder. Yeni işe başlayacağına nail olur. Günah olacak işlerden uzak durması gerektiğine tabir edilir. Aile içinde tartışmanın biteceğine nail olur. Sigara alışkanlığını bırakması gerektiğine delalet eder. İki sevgili kendi arasında nikah yapacağına yorumlanır.

Rüyada balıklı gölde yüzmek ve yüzerken sevinmek, sıkıntılı günlerin biteceğine ve sabırlı olması gerektiğine yorumlanır. Maddi gücün artmasıyla alışveriş yapacağını simgeler. Banka borcunun bitmesiyle rahata kavuşacağı anlamına gelir. Kavga ettiği arkadaşından özür dileyeceğine tabir edilir. Mutlu yuva içine bebeğin gelmesiyle bolluğun artacağına nail olur.

Genç erkek askerlik görevini bitireceğini simgeler. Malın mülkün daha çok artacağını belirtir. Aile içinde hasta olan kişinin sağlık durumunun iyiye gideceğine işaret eder. Yetim kişilere para yardımı yapması gerektiğine yorumlanır. Düğün hazırlığın çok masraflı olacağına tabir edilir. Evli çiftin arasındaki anlaşmazlığın biteceğini simgeler. Mezar ziyareti yapacağına ifade edilir. Satın aldığı bahçeye yeni ev yapacağı anlamını belirtir. Girdiği sınavı kazandığı için ailesinin çok sevineceğine işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

17447