Rüya tabiri ara

Rüyada Balık Yediğini Görmek

Kasım 24, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada balık yemek farklı şekillerde yorumlanır. Rüyada balık yediğini görmek balığın taze ve bayat olmasıyla ilgili. Çiğ balık yerse iş hayatında büyük atılım gerçekleştirecektir. Sıkıntılardan kurtulacağı gibi ferah bir yaşamın içinde kendini bulacak. Hayırlı bir kısmet ile evlenecek ve hayatı hep huzur içinde geçecektir. Pişmiş balık yerse şans oyunlarına yönelmeli.

Rüyada Çiğ Balık Yemek

Kötü giden işleriniz yakında düzelecek. Rüyada balık yediğini görmek ve bu çiğ ise büyük kazançlar elde edeceksiniz. İyi bir iş ortamında olacak ve kazançlarınızı daha iyi yönde değerlendireceksiniz. Aile hayatınız huzurlu olacağı gibi hayırlı bebek haberleri alabilirsiniz. Bekar kişilerin ise karşılarına hayırlı kısmet çıkacaktır. Sevdiğine kavuşmak isteyenler ise kısa sürede güzel haberler alacak. Çiğ balık her zaman hayra yorulan bir rüyadır.

Rüyada Başkasının Balık Yediğini Görmek

Rüya sahibi büyük iş ve ticari kazançlar peşindedir. İş hayatında çevresinin dikkatini çekmekte. Hayırlı bir işe girecek ve bu işten büyük kazançlar elde edecek. Uzun zamandan beri düşündüğü hayalleri ise gerçekleşecek. Hayallerine kavuşacağı gibi çevresi tarafından da takdir kazanacaktır.

Rüyada Yılan Balığı Yediğini Görmek

Rüya sahibinin iş ve ev yaşantısında bazı sorunları vardır. Düşmanlık eden çevresi yüzünden bazı işleri engellenecektir. İş kazancında düşüşler yaşayacak ve çevresi tarafından bir dönem ters görülecektir. Rüya sahibinin dikkatli olması gerekir. Çevresinde ona karşı kötü planlar kuran arkadaşları var.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4240