Rüya tabiri ara

Rüyada Balık Tezgahı Görmek

Mart 10, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada pazarda balık tezgahı görmek genel olarak hayra yorulmakla beraber, rüya sahibi kişinin büyük zahmetler çektikten sonra hayalini kurduğu güce sonunda kavuşacağına, büyük başarılar elde ederek çevresindeki kişiler tarafından gıpta ile bakılan ve kıskanılan bir kimse olacağına, iş yaşamında mertebe atlayacağına ve bu sebeple de saygınlığının artacağına, aile içerisinde bereketli günlerin kendisini beklediğine, bir yakınından destek göreceğine ve bu sayede hiçbir zorluk çekmeden büyük başarı elde edeceğine, helal yollardan temiz kazanç sağlayarak sıkıntı ve borçlarından sonunda kurtulacağına ve güzel günlerin kendisini beklediğine işaret etmektedir.

rüyada pazarda balık tezgahı görmek balık satın aldığını görmek, rüya sahibi kişinin yakın bir zaman içerisinde dünya evine gireceğine, eğer evli ise de, hayırlı evlatlarının olacağına, satın aldığı balığın küçük olması halinde kederli günlerin kendisini beklediğine, yakın zamanda kendisinin ya da aileden birisinin hastalanabileceğine, hoşlanmayacağı birtakım sözler duyacağına ya da bir olay ile karşı karşıya kalacağına, iş yerinde sıkıntılar yaşayacağına ve bu sıkıntıların ailesine de yansıyacağına, maddi anlamda zorluk çekeceğine, rüyada satın alınan balık büyük ise de yakın zamanda yüksek gelir elde edeceği işlere gireceğine, evine bolluk ve bereket geleceğine, borçlarında kurtulacağına ve tüm çabalarının mükafatını sonunda alacağına işaret etmektedir.

Rüyada balık tezgahı görmek ve bu tezgahta sazan balıklarının olması, rüya sahibi kişinin bekar olması halinde yakın zamanda dünya evine gireceğine, evli olması halinde ise hayırlı evlat sahibi olacağına, bir kişiyle ortak bir işe gireceğine ve bu işin çok hayırlı olacağına işaret etmektedir. Rüyada görülen balık tezgâhının içinde yunus balığının olması, rüya sahibinin kaygı ve tasalarının yersiz olduğuna, yakın zaman içinde işlerinin tekrar yoluna gireceğine ve eskisinden daha iyi olacağına, mertebesinin yükseleceğine ve saygınlığının artacağına, maddi ve manevi açıdan güç kazanacağına ve bu sayede arzu ettiği hayata kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada görülen balık tezgahının içerisinde pisi balığının olması, rüya sahibi kişinin yakın çevresinde kolay karar veremeyen bir kimsenin var olduğuna ve bu durumun rüya sahibinin huzurunun bozulmasına sebep olacağına, bu kişiden uzak durması gerektiğine işaret etmektedir.
Rüyada balık tezgahında kurutulmuş balık varsa, rüya sahibi kişinin yakın zamanda bir rahatsızlık geçirebileceğine bu sebeple de çok dikkatli olması gerektiğine, üzerinde mühür olan bir balık olması halinde ise, rüya sahibinin devlet kapısında bir işi olduğuna ve bu işin hayırlısıyla kısa sürede kolayca gerçek olacağına işaret etmektedir.

Rüyada balık tezgahında insana benzeyen balık görmek, rüya sahibi kişinin yakın çevresi içine yeni insanların dahil olacağına ve bu insanların çok hayırlı kimseler olduğuna, kurulacak yeni dostluklara ya da eski dostlardan manevi ya da maddi olarak yardım alınacağına işaret etmektedir. Rüyada balık tezgâhında yumuşak balık görmek, rüya sahibi kişinin bir başka kişiye karşı hileye başvurmak istediğine ve bunu yaptığı zaman başarı sağlayacağına, balık tezgâhında yılan balığı görmek ise, işyerinde yaşanacak sorunlara ve işten istemsiz olarak ayrılmaya, kendi işinde çalışıyorsa, işlerinin bozulacağına ve maddi olarak zarara uğrayacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir balıkhaneye ya da balık pazarına girdiğini görmek, rüya sahibi kişinin bir yolculuğa çıkacağına ve bu yolculuktan maddi kazanç ile döneceğine işaret etmektedir.

Rüyada balık tezgahında bolca balık olduğunu ve bu balıkları sattığını görmek ise, rüya sahibi kişinin hem kendisi hem de aile bireyleri için çok hayırlı olacak olaylar ile karşılaşacağına, evinin bereketleneceğine, işlerinin her geçen gün daha da iyiye gideceğine ve güzel günlerin yakın olduğuna işaret etmektedir. Bu rüya ayrıca alınacak müjdeli bir habere ya da mirasada işaret etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2202